تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۷ دی ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۳۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

مادر ۲ نوزادش را زنده زنده داخل فریزر منجمد کرد! +عکس

زن جوانی که به دلیل وضعیت نامناسب بعد از زایمان به بیمارستان مراجعه کرد مسئولین بیمارستان را به خود مشکوک کرد و در نهایت راز 2 نوزاد داخل فریزر خانه اش را برملا ساخت.

به گزارش قائم آنلاین،  ۲ نوزاد که زنده زنده داخل فریزر منجمد شده بودند توسط نیروهای پلیس اکراین کشف شد تا راز جنایت زن جوان فاش شود.

 


کشف ۲ جسد نوزاد داخل فریزر خانه زن جوان توسط پلیس اکراین
زن ۳۴ ساله ای در شرایط نامطلوب و وخیم بعد از زایمان به بیمارستان آمده بود ؛ وضعیت او پزشکان را مطلع کرد که زایمان این زن در وضعیت خطرناک و در خانه انجام شده است .
بیمار زن به هیچ وجه در مورد نوزادی که به دنیا آورده بود صحبتی نمی کرد و به هیچ یک از سوالات پزشکان در این زمینه پاسخ نمی داد تا اینکه شک پزشکان نیروهای پلیس را وارد ماجرا کرد.
تحقیقات و سوالات اولیه پلیس را متوجه موردی مشکوک کرد و برای حل آن کار به منزل زن کشیده شد .
نیروهای پلیس بعد از بررسی تمام گوشه کنار خانه متوجه شدند که زن مشکوک در منزل خود زایمان کرده است اما اثری از نوزاد نیست ؛ بعد از کمی جستجو یکی از ماموران به سراغ فریزر رفت و جسد ۲ نوزاد فریز شده را کشف کرد.
نوزادانی که براساس گفته های پزشکان و گزارش قطعی زنده زنده داخل فریزر قرار گرفته و منجمد شده بودند.۲ نوزاد کشف شده با اختلاف یک سال از هم متولد شده و هر دوی آنها به این روش کشته شده اند.این زن ۳ فرزند دیگر دارد که هر ۳ آنها سالم هستند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.