تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۶ آذر ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۳۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

گل محمدی: حضور بیرانوند در تراکتور منتفی است

یحیی گل محمدی بعداز تساوی تیمش برابر فولاد خوزستان گفت: بازی سختی بود ولی ما می توانستیم بیش از یک گل به تیم حریف بزنیم.

به گزارش قائم آنلاین،سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: می توانستیم فولاد را شکست دهیم.

یحیی گل محمدی بعداز تساوی تیمش برابر فولاد خوزستان گفت: بازی سختی بود ولی ما می توانستیم بیش از یک گل به تیم حریف بزنیم.

وی با اشاره به اینکه نیمه اول نیمه خوبی برای ما بود، گفت: اگر نیمه اول به گل می رسیدیم بازی برای ما خیلی بهتر می شد. در نیمه اول توانستیم دو سه موقعیت خیلی خوب بدست آوریم ولی نتوانستیم به خوبی استفاده کنیم.

گل محمدی سپس ابراز داشت: می توانستیم در ضد حملات گل های بعدی را بزنیم ولی از موقعیت ها استفاده نکردیم و باید امروز سه امتیاز را در خانه کسب می کردیم.

گل محمدی با اشاره به اینکه ما در تعطیلات نیم ‌فصل ۱۰۰درصد برای جذب بازیکن تلاش می ‌کنیم، گفت: زمان کمی هم داریم و روزهای آینده باید در جام حذفی بازی کنیم ولی بازیکنانی را هم که جذب می‌کنیم باید برای این مسابقات آماده کنیم.

وی با تاکید بر اینکه امروز در نیمه دوم بازی خوبی انجام ندادیم، افزود: وزش باد هم در این موضوع تأثیر داشت، امیدوارم در نیم‌فصل دوم از شرمندگی هواداران‌ مان در بیاییم.

سرمربی تراکتور در خصوص هواداران تیمش و تشویق های آنها با بیان اینکه همیشه خود را مدیون آنها می‌ دانیم، گفت: در خط حمله فرصت‌های زیادی را از دست دادیم و اگر ما در نیمه اول گل می‌زدیم می‌توانستیم برنده این بازی شویم.

وی سپس با اشاره به اینکه از تساوی و کسب حداقل یک امتیاز خوشحال است، ابرازد اشت: محدودیت‌هایی که در تیم ما وجود داشت باعث شد در این مدت چند بازیکن جوان بازی کنند و شناخت ما از آنها بیشتر شود.

وی با اشاره به اینکه نیم فصل سختی را پشت سر گذاشتیم، گفت: خیلی از بازیکنان برای اولین بار در لیگ برتر بازی می ‌کردند و بیشتر امتیازاتی که از دست دادیم روی کم ‌تجربگی بازیکنان بود.

گل محمدی همچنین در خصوص بازی امروز گفت: در نیمه دوم اذیت شدیم و توپ ‌های زیادی را از دست دادیم. همین توپ‌هایی که لو رفت باعث شد روی ضد حمله گل بخوریم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز همچنین گفت: ۱۷ امتیاز در نیم ‌فصل اول گرفتیم که فکر می‌ کنم بد نیست و باید در نیم فصل دوم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه فکر می‌کنم با این وضعیتی که داشتیم رده دهم جدول خوب بود، ادامه داد: نیم‌فصل دوم قطعاً شرایط سخت ‌تر است و البته بازی‌ های آسیایی را هم داریم ولی امیدوارم بهتر شویم.

گل محمدی با تاکید بر اینکه تراکتورسازی می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا کارهای بزرگی انجام دهد، گفت: هم‌گروهی با دو تیم الاهلی و الجزیره می‌تواند کارمان را سخت کند و گروه سختی خواهیم داشت، اما در نیم‌فصل دوم شرایط برای ما خوب خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: می‌توانیم فصل آینده تیمی در حد قهرمانی ببندیم، اینجا قول می‌دهم فصل آینده تیمی مدعی داشته باشیم، البته من در نیم فصل دوم نیز در تمام پست ‌ها بازیکن می گیریم.

وی با بیان اینکه می توانیم شش بازیکن به خدمت بگیریم و دو نفر را به دلیل مصدومیت از لیست خارج کنیم، گفت: البته باید مجوز آنها را بگیریم. سه بازیکن آزاد هم می ‌توانیم جذب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در خصوص گرفتن بازیکنان خوب در نیم فصل دوم گفت: گرفتن بازیکن خوب سخت است. باید از مدیریت باشگاه تشکر کنیم که تراکتورسازی الان در جام باشگاه‌ها حضور دارد چراکه ما موفق شدیم بدهی ها را پرداخت کنیم.

وی در خصوص حضور بیرانوند در تراکتورسازی گفت: حضور بیرانوند در تراکتورسازی منتفی است. اگر کسی به خدمت سربازی می‌آید فقط خواسته و تصمیم خودش است. ما قلدر نیستیم که بازیکنان را به اینجا بیاوریم. تراکتورسازی جذابیت‌های خاص خودش را دارد، خیلی از بازیکنان دوست دارند در این تیم بازی کنند چرا که باشگاه بزرگی است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.