تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۶ آذر ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۵۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

مرگ دختر ۲۵ ساله تهرانی در هاله‌ای از ابهام

تماس مردمی با فوریت‌های پلیسی 110 در روز پنجشنبه نهم آذرماه مبنی بر وجود جسد یک دختر جوان در مسیر لوله گاز در حوالی روستای چندآب، اکیپی از مأموران و کارآگاهان پلیس آگاهی به محل اعزام و موضوع را در دست بررسی قرار دادند.

به گزارش قائم آنلاین، فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار از کشف جسد بی‌جان یک دختر ۲۵ ساله تهرانی در حوالی روستای چندآب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،‌ سرهنگ قربانی گفت: تماس مردمی با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در روز پنجشنبه نهم آذرماه مبنی بر وجود جسد یک دختر جوان در مسیر لوله گاز در حوالی روستای چندآب، اکیپی از مأموران و کارآگاهان پلیس آگاهی به محل اعزام و موضوع را در دست بررسی قرار دادند.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی در بررسی صحنه، لوازمی را کشف کردند که بیانگر آدرس و مشخصاتی از این دختر بود که با تماس با خانواده وی، پدر این دختر جوان به گرمسار فراخوانده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار افزود: با حضور پدر مرحومه و مشخص شدن وضعیت زندگی وی در تهران، تیمی از کارآگاهان با گرفتن نیابت قضایی به منزل مجردی این دختر در تهران مراجعه کردند.

قربانی ادامه داد: در تحقیقات محلی پلیس در محل زندگی وی مشخص شد، صاحب‌خانه وی که یک مرد جوان است و سابقه خوبی در محل ندارد با وی در ارتباط بوده و چند روز قبل در محل دیده‌ شده است.

وی تصریح کرد: با بررسی بیشتر موضوع و تحقیقات در خصوص این مرد جوان مشخص شد، دو روز قبل از کشف این جسد، مرد جوان به گرمسار سفر کرده و سریعاً به تهران بازگشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار با توجه به سفر این مرد جوان به گرمسار گفت: با تکمیل شدن این اطلاعات و ادله، با حکم مرجع قضایی، در یک عملیات غافلگیرانه مرد جوان در مخفیگاه خود دستگیر و در اولین بازجویی خود ارتباط با این دختر را اعتراف کرد.

قربانی عنوان کرد: مرد جوان در اعترافات خود گفت که روز یکشنبه هفته گذشته با ورود به منزل مستأجر خود متوجه می‌شود وی فوت کرده و به دلیل ترس از این موضوع، روز بعد جسد این دختر را در صندوق‌ عقب خودروی خود جاسازی و در روستای چندآب رها کرده است و از علت اصلی فوت وی خبر ندارد.

وی مطرح کرد: تحقیقات پلیس در خصوص علت اصلی مرگ این دختر جوان تهرانی ادامه دارد و تا پایان تحقیقات این مرد در بازداشت پلیس قرار دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.