تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۲ آذر ۹۶.::. ساعت : ۲:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

اعتراض یکپارچه خوزستان به آزمون استخدامی وزارت نفت

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان نیز پس از اعتراض نمایندگان خوزستان در مجلس خبرگان و ائمه جمعه این استان نسبت به شرایط برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت، به رویکرد استخدامی وزارت نفت اعتراض کرد.

به گزارش قائم آنلاین،پس از آنکه استاندار خوزستان، مجمع نمایندگان استان خوزستان مجلس، نمایندگان خوزستان در مجلس خبرگان و ائمه جمعه این استان نسبت به شرایط برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت که قرار است در نیمه دی‌ماه سال جاری برگزار شود اعتراض کردند، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان نیز نسبت به روند برگزاری این آزمون و عدم توجه به جذب نیروهای بومی به وزارت نفت اعتراض کرد.

 آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در واکنش به تصمیم وزرات‌نفت در جذب و استخدام ۲۵۰۰ نفر غیربومی گفت: “مسئولین عواقب این تصمیمات را نیز بسنجند و این کارها را نکنند زیرا دشمن از این بابت سوءاستفاده می کند. خوزستان با هیچ استانی قابل مقایسه نیست. دشمنان ما قصد به هم ریختن اوضاع خوزستان را دارند و در راس آنها عربستان، پادشاه آن و پسر ملعونش است.”

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان ادامه داد: “نامه ای به ریاست جمهوری ارائه دادیم مبنی بر اینکه این تصمیم بسیار غیر اصولی است و وضعیت استان را با بحران جدی رو به رو کرده است، زیرا از طریق اداره مذکور جهت استخدام ۲۵۰۰ نفر غیر بومی ذکر شده است که خوزستانی ها از این استخدام ناراضی هستند.”

وی افزود: “بنده متعاقب اعتراض استاندار، نمایندگان مجلس و خبرگان و ائمه جمعه استان عرض می کنم که مسئولین ذی ربط باید در این مساله تجدید نظر کنند و مساله بومی بودن را در اولویت دستور قرار دهند. مسئولین کارگزینی وزارت نفت باید به قانون اولویت استخدام افراد بومی سر تسلیم فرود آورند.”

دیدگاه خود را به ما بگویید.