تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۱ آبان ۹۶.::. ساعت : ۸:۲۹ ق.ظ
فاقددیدگاه
مکتب پادشاهی

مکتب پادشاهی, مدافع وطن تربیت نمی کند…

باز هم چند روزیست به مناسبت جعلی و ساختگی دست صهیونیست جهانی بعضی هم وطنان به اصطلاح وطن پرست ما تنور کوروش گرایی و کوروش پرستی را خاصه در فضای مجازی گرم کردند.

به گزارش قائم آنلاین،

هرچند در فضای حقیقی مردم کشورمان در دوران پسا برجام مشغول چیدن گلابی های توافق نامه هستند و سرشان گرم زندگی اقتصاد بدون رکود است و به این مسائل توجه خاصی ندارند. لکن جهت روشن شدن افکار مدافعان کوروش مطالبی به ذهنم رسید که در ادامه به آن می پردازم.

چه زیبا فرمود: سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی:امام گذشته را هر طور که بخواهی می توانی تفسیر کنی اما امام حی و حاضر را باید فرمان ببری بنده با الهام از جمله زیبای این شهید می گویم:اگر فرض را بر این بگیریم که داستان کوروش واقعی باشد و پشت پرده دست صهیونیست جهانی در کار نباشد که بعید به نظر می رسد(ناظر بر پژوهش علما و تاریخ پژوهان) لکن کوروش گذشته را هر طور که کوروش پرستان دوست دارند تفسیر می کنند اما کوروش امروز را باید فرمان ببرند و همانند او بیاندیشند و رفتار کنند.

هم وطن عزیز اگر کوروش دیروز به تعبیر کوروش دوستان برایشان نماد غیرت قدرت و دفاع از وطن بود لکن امروز همین نقش را سردار حاج قاسم سلیمانی و مدافعان حرم و وطن دارند ایفا میکنند.سوال اینجاست اگر حرف غیرت، تعصب به وطن و ناموس این خاک در میان است پس چرا این کوروش دوستان، نه تنها از مدافعان مظلوم وطن حمایت نکردند، بلکه در مقابل تا آنجا که توانستند و دستشان بر می آمد، رزمنده های مظلوم و با شرف را با انواع تهمت ها و تخریب ها مورد هجمه قرار دادند…

هم وطن عزیز گاهی اوقات فکر کردن هم درد دارد…اگر مکتب کوروش پرستی قابلیت پرورش و تربیت سربازانی مجاهد مبارز مقاوم و فدایی ملت و وطن را داشت پس چرا در ۲۰۰ سال قبل از انقلاب زمانی که کشور ۸۰ بار مورد تجاوز و تاخت و تاز استکبار جهانی قرار گرفت(آخرین بار سال ۱۳۵۰ هبه بحرین توسط محمدرضا پهلوی خائن به انگلستان) رگ کوروش پرستی این ملت به خروش در نیامد و جان خود را در راه وطن فدا نکرد و به تجزیه کشور راضی شد.

هم وطن عزیز اگر در ۸ سال دفاع مقدس حتی یک وجب از خاک این کشور را نتوانستد جدا کنند اگر در شرایط بحرانی دیروز که داعش لعین در کشور های همسایه مشغول غارت تخریب و تجاوز بود و یکه تازی می کرد. اما نتوانست حتی یک نگاه چپ به خاک و ناموس این کشور داشته باشد فقط و فقط محصول تربیت و پرورش جوانان و نوجوانانی بود که در مکتب امام عاشورائیان متاثّر از شعار هیهات من الذله، از عاشورا درس مذاکره نگرفتند و جان عزیزشان را در راه وطن و ناموس و دینشان نثار کردند.

و در آخر اینکه هم وطن عزیز مکتبی که شهید فهمیده ها و شهید ححجی ها را تربیت میکند تنها مکتب سید الشهداست، مکتبی که مدافع وطن تربت می کند مکتب حسینیست نه مکتب پادشاهی….

عبدالله گرزین مطاعی

دیدگاه خود را به ما بگویید.