تاریخ انتشار :شنبه ۸ مهر ۹۶.::. ساعت : ۸:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

درخشان: علی کریمی هیچ وقت سرمربی نفت نبوده است

سرمربی تیم فوتبال نفت طلاییه گفت: علی کریمی سرمربی تیم نفت نبوده و او به عنوان مربی می‌تواند در تیم نفت فعالیت کند.

به گزارش قائم آنلاین،حمید درخشان در مورد بازگشتش به نفت طلاییه گفت: نظر خاصی در این مورد ندارم. مالکان باشگاه از من خواستند دوباره به باشگاه برگردم و کمک کنم و من هم سرمربی این تیم بوده‌ام و قرارداد داشتم و برگشتم.

وی در مورد آغاز تمرینات تیم گفت: تمرینات تیم از روز دوشنبه این هفته در تهران آغاز می‌شود و در ورزشگاه اختصاصی نفت یعنی در تهرانسر تمرینات از سر گرفته خواهد شد.

درخشان در مورد اخراج بازیکنانی نظیر آل نعمه و هاشم بیک‌زاده از این تیم عنوان کرد: تمامی این بازیکنان به تیم نفت برمی‌گردند و من نمی‌دانم در حال حاضر کدام بازیکنان از تیم کنار گذاشته شده‌اند اما تمامی نفرات به تیم برمی گردند تا در نفت طلاییه حضور داشته باشند.

سرمربی نفت طلاییه در مورد اینکه با این رفت و برگشت ها تیم در آسیا آسیب نمی‌خورد اظهار داشت: تا بازی‌های آسیایی زمان زیادی باقی مانده است. در مورد تغییرات در کادرفنی هم باید بگویم که کسی که پول می‌دهد و سرمایه‌گذاری می‌کند تصمیم گیری هم با اوست. آنها در مقطعی به من گفتند از نفت برو من هم رفتم اکنون دوباره درخواست بازگشت دادند که من بازهم برگشتم.

وی در مورد اینکه اگر علی کریمی روز دوشنبه در تمرینات نفت شرکت کند چگونه یک تیم قرار است با دو سرمربی اداره شود، گفت:  علی کریمی هیچ وقت سرمربی تیم نفت نبوده او مربی بوده و اکنون هم من به عنوان سرمربی به تیم نفت برگشته‌ام.

درخشان در خصوص اینکه یعنی از علی کریمی به عنوان دستیارش در کادرفنی استفاده می‌کند، تصریح کرد: اگر ایشان افتخار بدهند به عنوان مربی و دستیارم در تیم نفت می‌توانند حضور داشته باشند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.