تاریخ انتشار :شنبه ۸ مهر ۹۶.::. ساعت : ۸:۵۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

خبرنگاران از لیست تیم ملی رونمایی کردند

در نخستین تمرین تیم ملی فوتبال ایران مشخص شد چه بازیکنانی از سوی کی‌روش برای دو دیدار دوستانه به تیم ملی دعوت شده‌اند.

به گزارش قائم آنلاین،در حالی نخستین تمرین تیم ملی فوتبال ایران امروز(پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که در روزهای گذشته اسامی بازیکن دعوت شده به تیم ملی از طریق سایت فدراسیون فوتبال اعلام نشد و تنها برخی باشگاه‌ها خبر از حضور بازیکنانشان در تیم ملی دادند.

در تمرین امروز تیم ملی، اهالی رسانه در ابتدا با دیدن بازیکنان به دنبال یاداشت اسامی بازیکنان دعوت شده بودند تا مشخص شود چه بازیکنانی برای دو دیدار تدارکاتی تیم ملی مقابل توگو و روسیه به تیم ملی دعوت شدند.

علیرضا بیرانوند، حامد لک، رشید مظاهری، وریا غفوری، حسین ماهینی، محمد انصاری، محمد حسین کنعانی‌زادگان، سیدجلال حسینی، محمدرضا خانزاده، دانیال ماهینی، سعید آقایی،  امید ابراهیمی، روزبه چشمی، کمال کامیابی‌نیا، علی قلی‌زاده، مهدی ترابی، وحید امیری، اشکان دژاگه، امید نورافکن، وحید محمدزاده، اکبر ایمانی، مهدی طارمی، مرتضی تبریزی و ساسان انصاری نفراتی بودند که در تمرین امروز تیم ملی حضور داشتند.

عدم اعلام نام بازیکنان دعوت شده به اردو موضوعی است که مختص کی‌روش و فدراسیون فوتبال ایران است در حالی که  در آستانه بازی‌های ملی تمام تیم‌های دنیا اسامی بازیکنان خود را به صورت رسمی اعلام می‌کنند.

تیم ملی ایران ۱۳ و ۱۸ مهر در دو دیدار دوستانه به ترتیب در ورزشگاه آزادی و شهر کازان به مصاف توگو و روسیه می‌رود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.