تاریخ انتشار :شنبه ۸ مهر ۹۶.::. ساعت : ۹:۰۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

آمار فوق العاده پرسپولیس در حضور کمال

۳۴۵ دقیقه و تنها یک گل خورده. این آمار فوق العاده پرسپولیس با کمال کامیابی‌نیاست.

به گزارش قائم آنلاین،تغییرات پرسپولیس در این فصل و اشتباهات فردی پرتعداد، باعث شده آمار گل‌های خورده تیم برانکو افزایش چشمگیری داشته باشد. پرسپولیس فصل پیش، در ۷ بازی ابتدایی لیگ فقط ۲ گل خورده بود و این فصل، ۵ گل خورده دارد. در سه بازی لیگ قهرمانان آسیا هم آن‌ها ۷ گل خورده‌اند تا با مجموع ۱۲ گل خورده بحران دفاعی‌شان بیش از قبل به چشم بیاید.

با این وجود، یک تغییر ویژه با شروع دوباره لیگ برتر می‌تواند پرسپولیس را به روزهای اوجش برگرداند. پرسپولیس این فصل در ۸ بازی، از کمال کامیابی‌نیا به عنوان بازیکن اصلی یا ذخیره استفاده کرده و در دقایق حضور این بازیکن در زمین، فقط یک گل خورده است. در عوض، پرسپولیس دقایقی که کامیابی‌نیا را در زمین داشته توانسته ۱۰ گل به حریفانش بزند.

بازی با تراکتورسازی حضور کامیابی‌نیا تساوی پرسپولیس را با برد عوض کرد. بازی رفت با الاهلی زمانی که کمال وارد زمین شد پرسپولیس ۲ گل زد و بازی ۲-۰ باخته مساوی شد. بازی با نفت تهران و گسترش فولاد کامیابی‌نیا زمان زدن همه گل‌های تیمش در زمین بود و بازی برگشت با الاهلی، پرسپولیسی‌ها گل اول را قبل از اخراج او زدند.

یک گل خورده در ۳۴۵ دقیقه، آمار بسیار خوبی برای پرسپولیس با کامیابی‌نیاست. آماری که دوباره می‌تواند در روزهای سخت، تیم برانکو را به ثبات برساند و آن‌ها را بدون طارمی هم مدعی قهرمانی لیگ نگه دارد.

آمار بازی‌های پرسپولیس زمان حضور کامیابی‌نیا در زمین

بازی دقایق حضور گل زده گل خورده
فولاد ۱۲
تراکتورسازی ۲۴ ۱
نفت ۹۰ ۳
الاهلی ۲۵ ۲
گسترش ۹۰ ۳
الاهلی ۱۱ ۱
پیکان ۹۰ ۱
سپاهان ۳
مجموع ۳۴۵ ۱۰ ۱

دیدگاه خود را به ما بگویید.