تاریخ انتشار :پنج شنبه ۶ مهر ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۴۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

گیلان به حالت آماده باش در آمد

استاندار گیلان پیرو پیش بینی بارش شدید باران و احتمال وقوع سیل در مناطق مختلف، به منظور جلوگیری از هرگونه خسارات احتمالی به دستگاه های اجرایی اعلام آماده باش کرد.

به گزارش قائم آنلاین،به نقل از روابط عمومی استانداری گیلان، با توجه به پیش بینی هواشناسی گیلان مبنی بر بارش شدید باران و احتمال وقوع سیل، صبح امروز جلسه هماهنگی مدیریت بحران به دستور مصطفی سالاری استاندار گیلان به ریاست حجت شعبان پور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار برگزار شد.

در این جلسه پس از ارائه گزارش هواشناسی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان افزود: با توجه به پیش بینی بارش شدید باران و وقوع احتمال سیل با دستور استاندار گیلان به تمامی دستگاه های خدمات رسان اعلام آماده باش کامل شده است.

حجت شعبانپور از فعال شدن این سامانه ی بارشی خبر داد و اظهار کرد: این سامانه ی بارشی از اواخر امروز از غرب استان وارد و به تدریج با استقرار در قسمت مرکزی و تحت تأثیر قرار دادن نواحی شرقی استان تا آخر وقت روز جمعه در استان مستقر است.

وی بر لزوم هماهنگی تمامی دستگاه ها در نحوه مدیریت و امداد رسانی تأکید و تصریح کرد: فرمانداری ها، دستگاه های اجرایی، شهرداری­ ها و دهیاری ­های سراسر استان ضمن آماده باش کامل تدابیر لازم در مقابله با بحران احتمالی سیل را اتخاذ کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.