تاریخ انتشار :چهارشنبه ۵ مهر ۹۶.::. ساعت : ۸:۴۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

رونمایی از اپلیکیشن‌های موبایلی «شهید حججی» +لینک دانلود

نشست خبری رونمایی از نرم افزارهای اندرویدی «سربه راه» و «سربلند» درباره شهید حججی برگزار شد.

به گزارش قائم آنلاین،مراسم رونمایی از نرم افزارهای اندرویدی «سربه راه» و «سربلند» درباره شهید حججی با حضور شکری‌نیا مسئول مرکز رسانه‌های شبکه اجتماعی بسیج، زکی زاده مدیر عامل خبرگزاری دانا، حسین عالیزاده و پالیزدار از مسئولان موسسه فرهنگی رستاک هنر صبح امروز در خبرگزاری دانشجو برگزار شد.

رسول شکری‌نیا مسئول مرکز رسانه‌های شبکه اجتماعی بسیج ضمن توضیحاتی درباره فضای بعد از شهادت شهید محسن حججی در رسانه‌ها، گفت: سازمان بسیج و سازمان فضای مجازی سراج تلاش زیادی در راستای فعالیت‌های رسانه‌ای مرتبط با شهید حججی داشته است که همزمان هم مجموعه‌های مختلف، محتوای خوبی تولید کردند. یکی از این تولیدات اپلیکیشن موبایلی تهیه شده توسط سازمان سراج است که امروز از آن رونمایی می‌شود.

عالی زاده طراح اپلیکیشن سربلند در ادامه این مراسم در مورد فرایند تولید نرم افزار سربلند که ساخته سازمان فضای مجازی سراج است، گفت: چندین کلیپ و محتوای خاص از شهید حججی پیدا کرده ایم که از عدد دویست به حدود ۲۰ مورد رسیدیم و سعی کردیم آن‌ها را گلچین کنیم البته همه محتوا را ارایه نکردیم، چون می‌خواهیم مطالب ادامه دار باشد و آن‌ها را به مرور منتشر کنیم. سعی کردیم مطالب کپی نباشند و همه تولید محتوا خودمان باشد.

  ویژگی‌های اپلیکیشن «سربلند»

بخش محسن که به زندگی نامه شهید مربوط می‌شود

بخش یادش بخیر تعدادی از خاطرات شهید

قاب عکس حاوی یکی از گالری‌های منتشر شده و طرح‌های گرافیکی

مقتدا صحبت‌های رهبری در مورد شهید

گلبانگ صوت‌های مربوط به شهد

دل نگاره اشعار و دل نوشته هایی در مورد شهید

تماشاخانه قسمت فیلم‌ها

حرف آخر وصیت نامه شهید که از روی صوت شهید پیاده سازی شده

در ادامه مقداد زکی زاده مدیرعامل خبرگزاری دانا در مورد اپلیکیشن سر به راه گفت: بعد از شهادت شهید حججی خواستیم برای ماندگار شدن کارها حرکتی کنیم و شروع کار کاملا دلی بود بعد که خروجی کار خوب دیده شد حس کردیم بهتر است کار بزرگتری برای شهید انجام دهیم از این رو از زندگی شهید تا گفت و گو با خانواده او تحقیقاتی را آغاز کردیم و توانستیم بخش هایی از آن را در نرم افزار «سر به راه» ارائه کنیم.

رونمایی از نرم افزار «سر به راه»

زکی زاده در مورد سربلند بیان کرد: نرم افزار سر به راه هم بخش‌های مختلفی دارد و، چون تولید محتوا زیاد بود مجبور شدیم پیام‌های کوتاه به مخاطب برسانیم.

ویژگی‌های اپلیکیشن «سر به راه»

استیکرهای شهید حججی قابل استفاده در تلگرام

مداحی شامل ده قطعه صوتی و تصویری

زندگی نامه شهید حججی

وصیت نامه شهید حججی

گالری تصاویر شهید شامل ۲۵ تصویر

فیلم‌ها

روایت شهادت حججی از زبان سردار سلامی و بقیه فرماندهان

آخرین اخبار (که با کلیک بر روی آن به صفحه شهید حججی در خبرگزاری دانا وصل می‌شوند)

۸ فیلم و نوا و آهنگ

دست نوشته‌های شهید

صداها که شامل قسمتی از وصیت نامه شهید با صدای خودش است.

همچنین در این نشست اعلام شد که پخش زنده مراسم تشییع شهید حججی در اپلیکیشن سر به راه موجود است که با ارسال عدد ۵ به ۳۰۰۰۷۷۲۳، لینک دانلود برای مخاطب فرستاده می‌شود و می‎‌توانند این مراسم را به صورت زنده تماشا کنند.

سایت سراج نیز پخش زنده اینترنتی از مراسم تشییع شهید خواهد داشت و همچنین بازی رایانه ای «تک تیرانداز» که با محوریت شهید حججی ساخته شده به زودی معرفی می‌شود.

گفتنی است اپلیکیشن های «سر به راه» و «سربلند» را می توان از مارکت‌های اندرویدی و از اینجا دانلود کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.