تاریخ انتشار :چهارشنبه ۵ مهر ۹۶.::. ساعت : ۸:۲۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

رئال در تلاش شکستن رکورد مقابل دورتموند

دو تیم دورتموند و رئال مادرید، امشب در ورزشگاه سیگنال آیدونا پارک شهر دورتموند به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش قائم آنلاین،دورتموند عملکرد بسیار خوبی در این فصل داشته و در حال حاضر با کسب ۱۶ امتیاز از ۶ بازی خود در بوندس لیگا صدرنشین است. آنها در این  ۶ بازی تجربه شکست نداشته و توانسته اند در ۵ بازی نیز به پیروزی دست پیدا کنند و فعلا بالاتر از تمام رقبای خود قرار بگیرند. این در حالیست که دورتموند تغییرات زیادی روی نیمکت خود دید و پیتر بوش هدایت این تیم را برعهده گرفت ولی نتایج این تیم نه تنها دچار افت نشد بلکه پیشرفت کرد. با این حال آنها در چمپیونزلیگ مقابل تاتنهام متحمل شکست شدند که کمی دور از انتظار بود و شرایطشان را برای این بازی کمی پیچیده کرد.

در آن سو رئال شروع خوبی در فصل جدید نداشته و امتیازات زیادی از دست داده است. فرم تیم زیدان به شدت افت کرده و سپیدپوشان در هر بازی با اتکا به درخشش ستاره های خود توانسته اند به سختی ۳ امتیاز کسب کنند. با این حال آنها در چمپیونزلیگ مقابل آپوئل پیروزی راحتی داشتند و صدرنشین گروهشان هستند.

در ۶ تقابل اخیر دو تیم، ۲ پیروزی برای رئال، ۲ پیروزی برای دورتموند و ۲ تساوی به ثبت رسیده است. رئال هیچگاه در سیگنال آیدونا پارک موفق به کسب پیروزی نبوده و امروز برای شکست این رکورد تلاش زیادی خواهد کرد. سپیدپوشان برای این بازی، کریم بنزما، وایه خو، مارسلو، تئو هرناندس و متئو کواچیچ را به علت مصدومیت در اختیار نخواهند داشت و حضور تونی کروس هنوز مشخص نیست. در آن سو نیز شورله، اشملزر، دورم، گوریرو، روده و رویس حضور نخواهند داشت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.