تاریخ انتشار :دوشنبه ۳ مهر ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۳۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

بدرقه تلخ بازیکنان برای منصوریان در فضای مجازی

این روزها برخی معتقدند بحث با رحمتی در برنامه نود یا دلیل دیگری منجر به این شد که هیچ از بازیکنان استقلال برای منصوریان در اینستاگرام پیام خداحافظی نفرستند.

به گزارش قائم آنلاین،بعد از باخت استقلال به پدیده، علیرضا منصوریان بیشتر از هر زمانی تحت فشار بود. لرزش دست‌های منصوریان در اواخر بازی و رفتارهای غیرمنتظره‌اش پس از سوت داور، گواه این قضیه بود. همان زمان هم خبر اولتیماتوم مدیران باشگاه به سرمربی تیم به بیرون درز پیدا کرد. اتفاقی که واکنش بازیکنان استقلال را به همراه داشت. زمانی که منصوریان به طور جدی از سکوها با شعار حیا کن، رها کن مواجه شد، بازیکنان پشت سرمربی تیم‌شان ایستادند. بیشتر بازیکنان در صفحات مجازی با انتشار تصویری از منصوریان، نشان دادند که علاقمند به ادامه همکاری با این سرمربی هستند.

منصوریان امید زیادی به حمایت بازیکنان‌اش بسته بود و حتی نتیجه نگرفتن استقلال را هم به فشار ناشی از استرس بازیکنان می‌دانست. منصوریان معتقد بود که بازیکنان از شدت علاقه به او و نگرانی بابت استعفا یا اخراجش، استرس زیادی دارند که نمی‌توانند خوب بازی کنند. اما این رابطه فقط تا زمانی ادامه پیدا کرد که منصوریان، سرمربی استقلال بود. بعد از جدایی این سرمربی، هیچ کدام از بازیکنان تا به حال در صفحات شخصی‌شان نه از او تشکر کردند و نه حتی پیام خداحافظی آپلود کرده‌اند.

اینستاگرام استقلالی‌ها بیشتر درگیر هشتگ جدید آبی‌ها و همچنین تولد بزرگان تیم شده است. یعقوب کریمی و خسرو حیدری آخرین پست‌شان مربوط به تولد خسرو حیدری است. بقیه بازیکنان هم به هشتگ جدید استقلال ورود کرده‌اند. هشتگی که هواداران به راه انداخته‌اند تا در کنار هم و به کمک بازیکنان، دوباره اوج بگیرند. مهدی قائدی، میلاد زکی‌پور، وریا غفوری، فرشید باقری، محسن کریمی و سجاد شهباززاده تصویری از لوگوی استقلال را منتشر کرده‌اند. تصویری که هشتگ «باهم» ضمیمه آن شده است. حتی میک‌درموت هم به این جمع پیوسته که هواداران در تلاشند با هم، چنددستگی را از استقلال دور کنند. به هر حال اینستاگرام آبی‌ها از هر تصویر و هشتگی پر شده جز قدردانی از علیرضا منصوریان.

دیدگاه خود را به ما بگویید.