تاریخ انتشار :یکشنبه ۲ مهر ۹۶.::. ساعت : ۴:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

رونمایی از غول خودروهای الکتریکی توسط آرنولد +عکس

آرنولد شوارتزنگر فرماندار اسبق کالیفرنیا و ستاره مشهور هالیوود از خودروی هامر الکتریکی ساخت شرکت کریزل الکتریک اتریش رونمایی کرد.

به گزارش قائم آنلاین،کریزل الکتریک (Kreisel Electric) یک شرکت تخصصی ساخت باتری‌ اتریشی است که در چند سال‌ اخیر وارد صنعت تولید خودروهای الکتریکی شده است.

اسطوره ورزش بدنسازی دنیا و ستاره مشهور هالیوود چند وقتی است که به عنوان سفیر این برند اتریشی فعالیت کرده و در رونمایی خودرو خودروی الکتریکی مرسدس‌بنز کلاس G نیز شرکت داشته است و در حال حاضر با کریزل الکتریک در کالیفرنیا در جریان تست این خودرو همکاری می‌کند.

آرنولد در این مراسم طی سخنانی با حضار گفت: کریزل الکتریک در زمستان پارسال مرسدس‌بنز من را به یک خودروی الکتریکی تبدیل کرد و اکنون نیز یک هامر را به این مجموعه افزوده است. اگر این شرکت با این سرعت پیش برود به‌زودی از لس‌آنجلس با هواپیمای الکتریکی به سمت اتریش پرواز می‌کنم.

هامر ساخت شرکت کریزل الکتریک از یک پیشرانه الکتریکی با قدرت ۴۸۰ اسب‌بخار و باتری‌های پیشرفته با ظرفیت ۱۰۰ کیلووات ساعت بهره می‌برد و بیشینه سرعت ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت و توانایی رانندگی ۳۰۰ کیلومتر با یک بار شارژ را دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.