تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۱ شهریور ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۲۱ ب.ظ
فاقددیدگاه
نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی:

تغییرات مدیران ارشد در شروع دولت جدید امری طبیعی است

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی، گفت: تغییرات مدیران ارشد پس از انتخاب وزرای جدید امری طبیعی و عادی بوده و تصمیم در مورد تغییر مدیران ارشد وزارت کشور برمی گردد .

به گزارش قائم آنلاین، سید علی ادیانی در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه مجمع نمایندگان استان مازندران در نشست ادواری خود که در شهرستان بابلسر برگزار شد به ارزیابی مسائل مختلف استان پرداختند، اظهار کرد: تغییرات مدیران ارشد پس از انتخاب وزرای جدید امری طبیعی و عادی بوده و تصمیم در مورد تغییر مدیران ارشد وزارت کشور برمی گردد .

وی افزود: گزینه های پیشنهادی مطرح شده توسط رسانه ها در حد گمانه‌زنی بوده و ممکن است به واقعیت بپیوندد و یا محقق نشود .

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی، بیان کرد: در جلسه مجمع نمایندگان و رییس سازمان برنامه و بودجه استان گزارشی از آخرین وضعیت بودجه و پیشرفت طرح های عمرانی و همچنین بودجه سال ۹۶ و سال ۹۷ ارائه شد و مقرر گردید پیگیری های مشترک بین مجمع و سازمان برنامه و بودجه گسترش یابد.

عضو مجمع نمایندگان استان مازندران خاطرنشان کرد: در این جلسه نامی از گزینه پیشنهادی استانداری مطرح نشد و تنها به بحث های کلی در مورد شاخص های لازم برای انتخاب استاندار بسنده شده است و با توجه به مسائل اجرایی کشور پس از رای اعتماد، تصمیم مجمع این است که با مطالعه بیشتر، نظرات مشورتی به دولت منتقل کند تا دولت برای مدیریت کلان استان تصمیم گیری نماید.

این مسوول تصریح کرد: در مورد تعیین مدیر ارشد و استاندار به تصمیم وزارت کشور برمی‌گردد و در صورتی که دولت تصمیمی داشته باشد مجموعه نمایندگان مازندران نظر خود را به وزارت کشور اعلام خواهند کرد .

ادیانی تاکید کرد: در این جلسه اساسا بحث اشخاص برای استانداری مازندران مطرح نشد و بیشتر مباحث کلی و چارچوب مربوط به مدیریت استان مطرح شد.

وی در مورد گزینه های مطرح شده توسط برخی گروه های سیاسی استان، گفت : جریان های سیاسی کار خودشان را می کنند و این موضوع ارتباطی به مجمع نمایندگان و تصمیم گیری آنان نداشته و در حال حاضر مجمع نمایندگان گزینه پیشنهادی ندارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.