تاریخ انتشار :دوشنبه ۶ شهریور ۹۶.::. ساعت : ۲:۵۹ ب.ظ
فاقددیدگاه

تخریب با چه قیمتی، با برهم زدن آرامش شهر؟

این روزها پس از به کار آمدن پنجمین دوره شورای شهر قائم‎شهر فضای قائم‎شهر دچار التهاب عجیبی شده است که نه تنها هرروز بلکه هر ساعت باید منتظر شنیدن خبری ملتهب کننده در قائم‎

به گزارش قائم آنلاین،این روزها پس از به کار آمدن پنجمین دوره شورای شهر قائم‎شهر فضای قائم‎شهر دچار التهاب عجیبی شده است که نه تنها هرروز بلکه هر ساعت باید منتظر شنیدن خبری ملتهب کننده در قائم‎شهر باشیم.

اعضای جوان و به قول برخی از آن‎ها قانون‎مند شورای شهر قائم‎شهر پس از جابه جا کردن شهردار که طبق قانون حق آن‎هاست تا شهردار را انتخاب کنند شروع به تخریب و صدور بیانیه و تجمع های ساختگی کردند تا فضای شهر را ملتهب کنند.

برخی از اعضا که سابقه فعالیت سیاسی دارند اکنون در این سمت اجتماعی خود که بعنوان وکلای مردم انتخاب شدند نیز دنبال سیاسی بازی هستند و با برخی پیام های غیر واقع مردم را وارد بازی های سیاسی خود می‎کنند.

 

صبح روز گذشته از تجمع برخی از کسبه ها میدان جانبازان با خبر شدیم و صبح امروز هم از تجمع کارگران نساجی قائم‎شهر که عنوان شد کارگران به عدم دریافت یکسال حقوق خود اعتراض دارند درحالیکه با گفت‎وگو با مدیرعامل نساجی قائم‎شهر با خبر شدیم آن ها تا خرداد حقوق خود را کامل دریافت کردند و در این ایام قرار بر این بود تا حقوق تیرماه را هم به حسابشان واریز کنیم که تغییرات جلوی این کار را گرفت.

بعد از گفت‎وگو با مدیرعامل و برخی از کارگران متوجه شدیم عنوان کردن عدم یکسال دریافت حقوق از کارخانه نساجی یک دروغ بزرگ بوده که دلیل آن را باید برخی ها توضیح دهند که چطور در کانال های تلگرام خود این دروغ بزرگ را عنوان کردند و با برپا کردن این نوع تجمع ها بدنبال چه چیزی هستند؟؟؟

جمعه هفته گذشته آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و پدر معنوی شهر بصورت دلسوزانه خطاب به اعضای شورای شهر نصیحتی پدارنه کرد که متاسفانه این نصیحت پدرانه نیز به مزاجشان خوش نیامد و با صدور بیانیه و پاسخ دادن به ابوشهیدین شهر نصیحت وی را دخالت تلقی کردند که این کار خود جای تامل بسیاری دارد!!!

 

امیدورایم اعضای جوان شورای شهر بدنبال به آرامش رسیدن شهر باشند نه اینکه بخواهند برای رسیدن به اهداف خود این آرامش کنونی شهر را برهم بزنند این شورا قرار است چهار سال نماینده مردم باشند و از حق ان ها دفاع کنند و بدنبال پیشرفت قائم‎شهر باشند نه اینکه این چنین بدنبال تخریب باشند یا به دروغ فضای شهر را ملتهب کنند.

یک نصیحت برادرانه هم به برخی از اعضای شورا باید کرد که با مردم روراست باشید، اینکه شخصی برود یا یک شخص دیگری برای تصاحب صندلی شهرداری بیاید در این سال ها برای مردم عادت شده اما بدانید با ثبات مدیریت می‎توان شهر را تغییر داد هرچند خیلی ها و حتی خود شما نیز بوی تغییر را در شهر چشیدید ولی . . .

و نکته آخر اینکه سیاست را وارد شورای شهر نکنید مردم ما نشان دادند که از اشتباهات نمی‎گذرند همانطور که شورای چهارم را بخاطر عدم ثبات و تغییر مکرر شهردار نبخشیدند لطفا از تجربه دیگران استفاده کنید نه اینکه خود دوباره آن را تجربه کنید شهر خستهی قائمشهر دیگر توان هزینه دادن برای کسب تجربه ها را ندارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.