تاریخ انتشار :جمعه ۹ تیر ۹۶.::. ساعت : ۹:۴۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

موافق جذب برخی نمایندگان مجلس در کابینه دولت دوازدهم هستیم

نماینده مردم سمنان و مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: موافق سیاست جذب برخی نمایندگان مجلس در کابینه دولت دوازدهم هستیم و رئیس‌جمهور باید از نخبه‌ترین افراد استفاده کند.

به گزارش قائم آنلاین،احمد همتی در گفت‌وگو درباره سیاست جذب برخی از نمایندگان در کابینه دولت دوازدهم اظهار کرد: هنوز خبر موثقی را در این ارتباط نشنیده‌ایم.

وی ادامه داد: اگر نیروی خوبی باشد که در زمینه اجرایی بتواند موفق عمل کند، هر جا فعالیت داشته باشد، می‌تواند برای کابینه دولت دوازدهم مثمر بوده و در کابینه دولت قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه قطعاً تعداد این افراد که بتوانند در کابینه دولت دوازدهم قرار بگیرند زیاد نیست، تصریح کرد: شمار چنین افرادی محدود است.

همتی با اشاره به اینکه ما موافق این سیاست احتمالی دولت هستیم، اضافه کرد: اگر نماینده‌ای در مجلس شورای اسلامی حضور دارد که تجربه اجرایی دارد و هیأت دولت به این نتیجه برسد که می‌تواند کمک دولت باشد، موافق این اتفاق هستیم.

وی با بیان اینکه دولت دوازدهم در بحث امور داخلی و سطح بین‌الملل وظیفه سنگینی بر عهده دارد، تصریح کرد: رئیس‌جمهور در کابینه دولت دوازدهم از نخبه‌ترین افراد استفاده کند.

نماینده مردم سمنان و مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه رئیس‌جمهور باید کابینه‌ای قوی و کاملاً اجرایی را در ساختار دولت دوازدهم شکل دهد، اظهار کرد: دولت باید بتواند گام‌های خوبی در بحث رفع مشکلات کشور بردارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.