تاریخ انتشار :جمعه ۹ تیر ۹۶.::. ساعت : ۹:۲۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

جنایات منافقین در دهه ۶۰ قابل‌ تطهیر نیست

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه نباید منافقین را تطهیر کرد، گفت: جنایتی که منافقین کوردل در دهه 60 و امروز کشور انجام دادند قابل تطهیر نیست.

به گزارش قائم آنلاین، عبدالله رضیان بعد از ظهر دیروزدر مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه در دادگستری جویبار اظهار کرد: در دهه ۶۰ بیشترین تهمت‌ها و تیرها به سمت شهید بهشتی بود زیرا دشمنان ایشان را مانع رسیدن به اهداف خود می‌دانستند.

وی شهید بهشتی را سرمایه انقلاب دانست و افزود: شهید بهشتی جز نوادری بود که از ابتدا برنامه‌ریزی بسیار خوبی در دستگاه قضا کرده بود و امروز ثمرات اقدام ایشان را شاهد هستیم.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روزبه‌روز تعداد دشمنان ما در حال افزایش است، تصریح کرد: منشأ تمام دشمنان جمهوری اسلامی ایران آمریکا است و جیره‌خواران آن یعنی عربستان و گروه‌های تکفیری و تروریستی در منطقه هستند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: نباید به‌گونه‌ای عمل کنیم که به مجموعه‌های داخلی آسیب وارد کنیم، بلکه امروز نیاز به وحدت و اتحاد بین قوا یک امر ضروری است.

رضیان با اعلام اینکه نباید منافقین را تطهیر کرد گفت: جنایتی که منافقین کوردل در دهه ۶۰ و امروز کشور انجام دادند نباید آن‌ها را تطهیر کنیم.

وی اظهار کرد: همه ارکان نظام باید حفظ شوند و در کنار هم با وحدت کشور را اداره کنند.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی به ایجاد شبکه ملی اشاره کرد و گفت: شبکه ملی با ۵۰ میلیون کاربر در حال طراحی است تا یک محیط سالم در فضای مجازی داشته باشیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.