تاریخ انتشار :جمعه ۹ تیر ۹۶.::. ساعت : ۹:۱۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

آزادی ۵ صیاد بوشهری از زندان‌های عربستان

مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه گفت: با پیگیری‌های حقوقی انجام شده توسط مقامات نظام، زمینه آزادی 5 صیاد بوشهری دربند در زندان‌های عربستان فراهم شده است.

به گزارش قائم آنلاین،عبدالعی صیادی امشب در گفت‌وگو در گناوه اظهار داشت: با پیگیری‌های حقوقی انجام‌شده توسط مقامات نظام و مشخص شدن بی‌گناهی اتباع ایرانی دربند در عربستان، زمینه آزادی ۵ صیاد بوشهری دربند در زندان‌های این کشور فراهم شده است.

وی افزود: از این تعداد دو نفر از صیادان زندانی به نام‌های عبدالغنی و اکبر رحیمی غروب روز پنج‌شنبه وارد گناوه شدند و سه نفر دیگر نیز به نام ‌های وحید و سعید خسروی و مجید ماهینی نیز امروز آزاد شده که برای کمک به آنها تیمی متشکل از گروه‌های امدادی برای به دریا اعزام شده است.

مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه تصریح کرد: این افراد در تیرماه سال گذشته برای صید ماهی و به شکلی کاملا سهوی که گفته می‌شود با خرابی قایق‌های آنها همراه بوده وارد آب‌های عربستان سعودی شده که توسط گارد ساحلی این کشور دستگیر و زندانی شده بودند.

وی ادامه داد: افراد آزادشده از زندان‌های عربستان سعودی به غیر از افرادی هستند که در ماه گذشته خبر دستگیری آنها توسط گارد ساحلی عربستان، رسانه‌ای شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.