تاریخ انتشار :پنج شنبه ۸ تیر ۹۶.::. ساعت : ۷:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

حسینی: قول کسب جام را نمی دهیم

مربی جدید تراکتورسازی معتقد است کار کادر فنی جدید در این تیم بسیار سخت است و نمی‌توان قول کسب جام در رقابت خاصی را داد.

به گزارش قائم آنلاین،مجتبی حسینی مربی جدید تراکتورسازی تبریز درباره بازیکنان این تیم اظهار کرد: اگر واقعیتش را بخواهیم تراکتورسازی ۱۰ بازیکن بزرگسال بیشتر ندارد بقیه آنها بازیکنان تیم‌های پایه این تیم هستند که در سال‌های گذشته به آنها توجهی نشده است و این کار ما را سخت می‌کند.

دستیار یحیی گل‌محمدی ادامه داد: تا سال گذشته سیاست تراکتورسازی به گونه‌ای پیش می‌رفت که یا بازیکنان خوب تیم‌های دیگر را جذب می‌کرد و یا ستاره‌های سرباز را به عضویت تیم خود درمی‌آورد. ما باید سعی کنیم علاوه بر جلوگیری از مصدوم شدن بازیکنان بزرگسال خود باعث رشد جوان‌ترها نیز بشویم و بتوانیم آنها را به شرایط لیگ برتر برسانیم.

حسینی در باره جدایی از ذوب‌آهن و دستیاری دوباره یحیی گل‌محمدی در تراکتورسازی تصریح کرد: واقعیت امر این است که ذوب‌آهن من را نخواست و انتخاب آنها آقای قلعه‌نویی بود و من نیز به این انتخاب احترام می‌گذارم. بحث من تیم‌های دیگر نبود زیرا اولویت من کار کردن با آقا یحیی بود با توجه به شناختی که یحیی گل محمدی از من داشت و نیازی که حس می‌شد ترجیح دادم از بین گزینه‌ها تراکتورسازی را انتخاب کنم تا بار دیگر بتوانیم موفقیت را تجربه کنیم.

وی درباره نتیجه‌گیری تراکتورسازی در این فصل گفت: کار ما در این فصل بسیار سخت است. نمی‌توانیم قول کسب جام در هیچ رقابتی را بدهیم. باید سعی کنیم تا نیم‌فصل نتایج خوبی بگیریم و بعد از آن نیز چند بازیکن سطح بالا به تیم خود اضافه کنیم. تراکتورسازی بازیکنان زیادی را از دست داده که ابزار مربی هستند. هر قدر هم مربی کاربلد و توانا باشد، باید ابزار هم داشته باشد. هدف ما و تراکتورسازی این است که بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم تا دل هواداران این تیم را به دست بیاوریم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.