تاریخ انتشار :پنج شنبه ۸ تیر ۹۶.::. ساعت : ۴:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

بازی پدر چینی با دختر ۲ ساله‌اش در یک قبر! +عکس

پدر ناامید چینی که دختر 2 ساله اش از یک بیماری مرگبار خونی رنج می برد با بازی کردن در یک قبر دخترش را برای لحظه مرگ آماده می کند.

به گزارش قائم آنلاین، پدر ناامید چینی که دختر ۲ ساله اش از یک بیماری مرگبار خونی رنج می برد با بازی کردن در یک قبر دخترش را برای لحظه مرگ آماده می کند.

به گزارش شینهوا، این مرد و همسرش می دانند که به زودی دختر کوچکشان را از دست خواهند داد.
 بازی پدر چینی با دختر ۲ ساله اش در یک قبر
به گفته پزشکان این کودک به یک اختلال شدید خونی مبتلاست و با وجود تلاش های پدر و مادرش و صرف هزینه۱۱۴۹۰ پوند نتوانسته اند بیماری وی را درمان کنند.

«ژآنگ لیونگ » کشاورز اهل استان سیچوان از سر ناامیدی روزهاست که با فرزند کوچکش درون یک قبر بازی می کند و دخترش دیگر از فضای قبرهراسی ندارد. این پدر معتقد است که این کار سبب می شود که پس از مرگ تحمل این فضا برای دخترش راحت تر خواهد بود.

پدر و مادر این دختر می گویند دیگر پولی برای تامین هزینه های درمان دختر ۲ ساله شان ندارند و خود را برای مرگش آماده می کنند.

«ژانگ » می گوید:« ما پول زیادی برای درمان فرزندمان قرض گرفتیم اما دیگر کسی حاضر به پرداخت پول به ما نیست و ما چاره ای برای این بیماری نداریم. من و همسرم هیچ گزینه دیگری برای مقابله با بیماری فرزندمان نداریم و به سرنوشت شوم وی سر تسلیم فرود آورده ایم.»

دیدگاه خود را به ما بگویید.