تاریخ انتشار :پنج شنبه ۸ تیر ۹۶.::. ساعت : ۵:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

انتقال بی‌سر و صدای مهاجم ایرانی از روستوف

مهاجم ایرانی فصل قبل روستوف بدون اطلاع رسانی راهی تیم سابقش روبین کازان شده و امشب برای این تیم به میدان رفته است.

به گزارش قائم آنلاین،سردار آزمون سال ۲۰۱۳ در حالی که کم نام و نشان بود از سپاهان راهی روسیه شد و به تیم روبین کازان با سرمربیگری قربان بردی‌اُف رفت که در فصل اول حضورش ۱۴ بازی انجام داد و ۴ گل زد و در دومین سال در ۱۳ مسابقه یک گل به ثمر رساند.

آزمون در سال سوم قراردادش با روبین کازان به صورت قرضی راهی روستوف روسیه شد و در ۱۲ بازی لیگ ۴ گل زد که عملکردش و همچنین حضور بردی‌اُف کاشف او در روسیه روی نیمکت روستوف موجب شد با انتقال قطعی که سر و صدای زیادی برپا کرد و تا آستانه محرومیت این مهاجم ایرانی پیش رفته بود از روبین کازان به روستوف برود.

مهاجم شماره ۲۰ تیم ملی ایران فصل اخیر نسبتا درخشانی در روستوف سپری کرد و با زدن ۷ گل در لیگ یک روسیه، ۴ گل در لیگ قهرمانان اروپا برابر تیم‌های آندرلخت، آژاکس، اتلتیکو مادرید و بایرن مونیخ و یک گل در لیگ اروپا مقابل اسپارتا پراگ عملکردی داشت تا شایعه حضورش در تیم‌های بزرگ قاره سبز شنیده شود که البته این انتقال مثل سال قبل رخ نداد.

با بازگشت قربان بردی‌اُف به نیمکت روبین کازان، سردار آزمون هم به این تیم که حواشی زیادی برای او به وجود آورده بود رفت و با اینکه هیچ صحبتی در این باره نداشت، روز دوشنبه گذشته در تست‌های پزشکی این تیم در کازان روسیه شرکت کرد و آن را با موفقیت پشت سر گذاشت.

آزمون دیروز سه‌شنبه به دومین اردوی آماده‌سازی پیش فصل روبین کازان در اتریش اضافه شد و با اینکه تصویری از او انتشار نیافته بود، امشب در یک مسابقه تدارکاتی برای تیمش به میدان رفت.

روبین کازان از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در دیداری دوستانه مقابل آستریا وین اتریش قرار گرفت که این بازی با گل‌های دومینیک پراکوپ(دقیقه ۶۵) برای آستریا و میجو کاکتاش(دقیقه ۸۱) برای روستوف با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

سردار آزمون که در ترکیب ابتدایی روبین کازان حضور نداشت، از دقیقه ۶۷ با شماره پیراهن ۶۴ به جای تاراس بورلاک، مدافع میانی این تیم به زمین رفت تا با بازی برای کازان نشان دهد انتقالش از روستوف به باشگاه سابقش قطعی شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.