تاریخ انتشار :پنج شنبه ۸ تیر ۹۶.::. ساعت : ۶:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

اعطا وام ۳۰۰ میلیونی به کسبه پلاسکو

عضو هیئت مدیره پیراهن دوزان تهران گفت: برای رونق کار کسبه آسیب دیده در حادثه پلاسکو وام 300 میلیون تومانی به آنها پرداخت می‌شود که 50 درصد از سود این وام به کمک سازمان برنامه و بودجه حذف خواهد شد.

به گزارش قائم آنلاین، مجتبی درودیان در خصوص ساماندهی کسب و کار واحد‌های تولیدی پلاسکو در گفتگویی تلویزیونی گفت: کسبه با دریافت اجاره نامچه از روز شنبه هفته جاری از طریق اتاق اصناف می‌توانند اقدام به دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی کنند.

عضو هیئت مدیره پیراهن دوزان تهران تصریح کرد: ۵۰ درصد سود وام ۳۰۰ میلیونی اهدای به کسبه ضرر دیده پلاسکو با کمک سازمان برنامه و بودجه پرداخت خواهد شد، زیرا با توجه به سود ۱۳ درصدی اجناس، پرداخت سود بانکی ۱۸ درصد برای این افراد منطقی نیست.
وی در خصوص مستقر شدن کسبه این ساختمان در واحد تجاری جدید گفت: تاکنون ۲۱۱ واحد در ساختمان جدید مستقر شده‌اند و مابقی برای انجام کارهای اداری تاکنون مراجعه نکرده‌اند.
درودیان عنوان کرد: در راستای افزایش فروش مغازه داران مستقر شده در ساختمان جدید تبلیغات گسترده‌ای صورت می‌گیرد تا خریداران با مرکز جدید نیز آشنا شوند.
وی اظهار کرد: بنیاد مستضعفان با خرید پارکینگ کنار ساختمان پلاسکو تصمیم به کلنگ زنی کل ساختمان پلاسکو و ساخت مجتمع جدید را دارد، که این کلنگ زنی در آینده‌ای نزدیک اتفاق خواهد افتاد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.