تاریخ انتشار :چهارشنبه ۷ تیر ۹۶.::. ساعت : ۱:۴۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

طرح تابستانه «باران تابستانی» در پارک ولیعصر(عج) قائم‎شهر افتتاح شد+تصاویر

عصر امروز جشنواره تابستانه «باران تابستانی» با برنامه های متنوع فرهنگی در پارک ولیعصر (عج) قائم شهر افتتاح شد.

به گزارش قائم آنلاین، عصر امروز جشنواره تابستانه «باران تابستانی» با برنامه های متنوع فرهنگی در پارک ولیعصر (عج) قائم شهر افتتاح شد.

این ویژه برنامه تابستانی که به همت موسسه مردم نهاد یاس سپید در پارک قائم‌شهر برگزار می‌شود بمدت سه ماه برای شهروندان و مسافران حاضر در پارک با برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و مذهبی برگزار خواهد شد.

در گفت‎وگویی کوتاه با امیراسدی مسئول موسسه مردم نهاد یاس سپید درمورد اهم فعالیت های این موسسه در جشنواره باران تابستانی، اظهار کرد: این جشنواره با رویکرد جدید نسبت به سال های گذشته از امروز آغاز به کار کرده که با توکل به خدا تا ۳۱ شهریور ماه با برنامه های شاد و هیجان انگیز در خدمت شهروندان قائم‎شهر و مسافران عزیز خواهد بود.

وی افزود: این جشنواره در ایام تابستان برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان، نوجوانان و کودکان برنامه های شاد و متنوع شامل: غنچه باران که کودکان به همراه خانواده در آن به بازی و کارهای فرهنگی می پردازند، مشاوران که با حضور مشاوران بنام شهرستان برای کمک به مردم در پارک حضور خواهند داشت، بازی باران که مسابقات هیجان انگیز و پرنشاطی را برای جوانان و نوجوانان به اجرا می‎رسد، آوای باران که هنرمندان بنام استان و شهرستان با هدایت عباس میار با اجرایی شاد و زیبا در فضای پارک برای حضار برنامه های خوبی را اجرا می‌کنند.

مسئول موسسه یاس سپید، در ادامه بیان کرد: باران رحمت دیگر برنامه مذهبی ماست که همه روزه در فضای پارک نماز جماعت برگزار خواهد شد، مردبارانی که با هویت مازندرانی در فضای پارک با خوش آمدگویی به مسافران با آن‌ها ارتباط برقرار می کند و همچنین نمایش باران که با اجرایی هنرمندان شهرستان قائم‎شهر اجرای نمایش خیابانی برای شهروندان قائم‎شهری و مسافران به اجرا در می‎آید.

این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: با کمک ادارات شهرستان و شهرداری قائم شهر که فضای پارک را در اختیار ما قرار دادند و کمک سپاه شهرستان قائم‎شهر که برای فعالیت های فرهنگی و غنی سازی اوقات فراغت جوانان دغدغه مند هستند، توانستیم این فضا را برای مردم محیا کنیم و امیدواریم بتوانیم شب های خوبی را درکنار شهروندان سپری کنیم.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.