تاریخ انتشار :چهارشنبه ۷ تیر ۹۶.::. ساعت : ۴:۳۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

#برو_کار_کن

کاربران فعال فضای مجازی طی روزهای اخیر با هشتگ «#برو_کار_کن» اعتراض خود را به کم‌کاری‌های اخیر دولت و پرداختن به حاشیه‌ها نشان دادند.

به گزارش قائم آنلاین،

پس از انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب، بسیاری از مردم انتظار داشتند تا دولت مستقر به جای پرداختن به حاشیه ها در سریع ترین زمان ممکن به حل مشکلات کشور بپردازد.

اما طی روزهای اخیر با صحبت های حاشیه ساز رئیس جمهور و پس از آن هجمه های حامیان روحانی، مسائل اصلی داخل کشور از جمله اقتصاد و معیشت مردم و مباحث خارجی کشور مانند نقض برجام به حاشیه رفت و مباحثی چون پخش فلان نغمه، ورود زنان به ورزشگاه، انتقاد مداح منتقد و … جایگزین آن ها شد.

همین موضوع کاربران فعال فضای مجازی را بر آن داشت تا با با هشتگ «#برو_کار_کن» اعتراض خود را به کم کاری های اخیر دولت ابراز کنند. در ادامه تعدادی از این انتقاد ها را می خوانید:

طاها جلیلی از کاربران خواست: دوستان به میدان اصلی روشنگری یعنی برجام وانواع تحریم های جدید و درراه و FATF و برجام منطقه ای و سپاه برگردیم و منحرف نشیم.

محمدصادق با انتقاد از کم ظرفیتی دولتی ها نوشت: جورى شده که اگر «شعربرو کار میکن مگوچیست کار/ که سرمایه جاودانیست کار» رو بخونى به جرم تخریب دولت باهات برخورد می‌کنن.

علی افضلی نیز با انتقاد از بسته شدن صفحه اینستاگرام منتسب به میثم مطیعی نوشت: الحمدلله هشتگ برو کار کن نتیجه دادو  پیج اینستاگرام مطیعی رو هم بستن؛ یاد انتخابات افتادم و بسته شدن صفحات رسایی، فتن و فارس.

صفحه اینستاگرام « قلم سرخ» نیز پیشنهاد جالبی به روحانی ارائه کرده است:  لطفا بجای بستن صفحه منتقدان برو کارکن و با کارت دهان ها را ببند.

مهدیفا در این باره نوشت: برای کار نکردن یا بهانه ای خواهم یافت یا بهانه ای خواهم ساخت!

ابراهیم بت شکن توئیت کرد: این بیت «ای نشسته صف اول! نکنی خود را گم/ پی اقدام تو هستند هنوز این مردم» همون هشتک برو کار کن خودمونه.

طوفان طوفانی این توئیت را باز نشر داد: ملت مظلومیت این دولت رو ببینید. با وجود ۴۰۰مدیر نجومی خور، اختلاس ۸هزار میلیاردی،۲درصد افزایش بیکاری و رکود گسترده و… باز میگن برو کار کن!

وحید عزیزی توئیت کرد: داداش اگه قراره دوباره مثل برجام و fatf و ۲۰۳۰ و ipc و… کار کنی قربون دستت نمی خواد کار کنی.

فعالی به نام «امیر بی گزند» نوشت: خب دوستان معتدل اگه سر و صداهای یکی دو شبتون خوابید بگید اون برنامه ۱۰۰ روزه دوم از کی شروع میشه و چند روز طول می کشه؟!

محمدمهدی هم توئیت کرد: می‌ترسم بگم برو کار کن از دوباره وعده صد روزه بده!

یکی از فعالان فضای مجازی نوشت: کاش دوباره تکرار بشه اون روزای پر از افتتاح انتخاباتی تا دیگه مجبور نشیم بگیم برو کار کن.

مسعود نیز نوشت:آن قدری که مشاور آشنات توی جنگ روانی تخصص داره اگر یه مشاور کاری داشتی ایران گلستان بود.

‏ علی قرایی این توئیت را باز نشر داد: آقا هی نگید برو کار کن، کار که پیدا نمی شه، الان میرن می ره مثل دختر مظلوم وزیر می زنه تو کار وارداتا.

طاها جلیلی به زبان طنز نوشت: ‏در پی درخواست برو کار کن از روحانی، یکی از دولتی ها خواستار پخش ربنای شجریان شد.

کیا نوشت: ‏الان فرد مورد نظر نیاد بگه شماتندروهای بی سواد خجالت نمی کشین به ما که همسن پدربزرگ شماهستیم  می گید برو کار کن.

‏ مرصاد توئیت کرد:با پدیده ای روبه رو هستیم که به جای اینکه هر هفته یه پروژه مهم برای مردم افتتاح کنه، هر هفته یه حاشیه جدید می سازه. بابا بروکارکن.

یکی از کاربران اینستاگرام هم نوشت: من قول می دم اگه دولت کار کنه خودم بیام تو توئیتر هشتگ من حامی روحانی ام رو داغ کنم.

‏کاربر دیگری نوشت:‏عاجزانه از دولت می خواهیم که به دوران اوج خود یعنی یک ماهه ی قبل از انتخابات باز گردد و دست از حاشیه سازی بردارد.

سجاد حقیقت نیز این توئیت علمی – سیاسی را منتشر کرد: ‏دانشمندان معتقد هستند ضرر بی تحرکی و یکجا نشستن بسیار بیشتر از سیگار و دخانیات هست یک ساعت بی تحرکی یک دقیقه از عمر را کاهش می دهد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.