تاریخ انتشار :چهارشنبه ۷ تیر ۹۶.::. ساعت : ۳:۰۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

بازیگری که بعد از ۱۵ سال به تلویزیون بازگشت! +عکس

ژاله صامتی : وقتی متن " نفس " را خواندم تقریبا بعد از 14، 15 سال دوباره به مدیوم تلویزیون باز گشتم.

به گزارش قائم آنلاین،ژاله صامتی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص حضورش در سریال نفس گفت: جلیل سامان در دو سریال قبل خود خیلی موفق کار کرده بود  و زمانی که پیشنها نقش «عالیه» را به من دادند ۳۰ قسمت از متن تکمیل و آماده را مقابلم گذاشتند که وقتی متن را خواندم تقریبا بعد از ۱۴، ۱۵ سال دوباره به مدیوم تلویزیون باز گشتم.

 ژاله صامتی
بازیگر سریال نفس در خصوص کار با بازیگران تازه کار نیز گفت: خیلی برایم فرق نداشت زیرا اصولا با پارتنرهایم در بازی ارتباط خوبی برقرار می کنیم، اما یکسری از هنرمندان هستند با توجه به اینکه سابقه خوبی هم در این عرصه دارند باز هم کند عمل می کنند اما هستند کسانی که بازی اولشان است و خیلی پخته کار می کنند.

ژاله صامتی: کمدی ژانری است که حالم را خوب می کند

وی در باره اینکه بیشتر دوست دارد در کدام حوزه بازیگری حضور داشته باشد نیز گفت: برای بازیگر تفاوت خاصی ندارد اما تلویزیون شرایط سخت تری را دارد مثلا کم پیش می آید که یک فیلمنامه تکمیل داشته باشد و محدودیت های زیاد و خاص خودش را دارد که بازیگران ترجیح می دهند در تلویزیون حضور چندانی نداشته باشند.

صامتی در خصوص حضورش در ژانرهای مختلف نیز گفت: تقریبا تا به امروز در تمام ژانر ها فعالیت داشته ام ژانر هایی که خیلی ها جرات بازی در آن را ندارند، اما همیشه سعی کرده ام در ژانری بازی کنم که مخاطب پسند باشد و کمدی ژانری است که حال خودم را نیز خوب می کند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.