تاریخ انتشار :چهارشنبه ۷ تیر ۹۶.::. ساعت : ۲:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

آخرین خبر‌ها از ثبت‌نام در آزمون استخدامی

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تا ۸ صبح امروز تعداد ۲۶۲ هزار و ۷۸۹ نفر برای شرکت در آزمون استخدامی ثبت‌نام کردند.

به گزارش قائم آنلاین، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام برای شرکت در چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر بین دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریور ماه ۹۶) براساس برنامه زمانی پیش بینی شده از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده و با درنظر گرفتن مهلت تمدید شده در روز یکشنبه ۱۱ تیرماه پایان می‌یابد.

وی با بیان اینکه تا ۸ صبح امروز تعداد ۲۶۲ هزار و ۷۸۹ نفر برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: دفترچه راهنمای ثبت‌نام چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور، همزمان با آغاز ثبت‌نام بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و داوطلبان باید برای ثبت‌نام پس از مطالعه دفترچه راهنما اقدام کنند.

توکلی اظهار داشت: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، لذا ضرورت دارد داوطلبان پس از پرداخت مبلغ ۳۳ هزار تومان به صورت الکترونیکی و با استفاده از کارت‌های بانک‌های متصل به شبکه شتاب نسبت به تکمیل فرم تقاضا نامه و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام کنند.

توکلی با بیان اینکه داوطلبانی که تاکنون ثبت‌نام نکردند باید سریع‌تر برای ثبت‌نام اقدام کنند، گفت: کارت شرکت در آزمون داوطلبان از روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت و لذا داوطلبان باید از روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۹۶ تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲ شهریور ۹۶ به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از مشاهده کارت شرکت در آزمون خود، نسبت به پرینت آن و دریافت برگ راهنمای مربوطه اقدام کنند.

وی افزود: بر اساس برنامه زمانبندی پیش بینی شده این آزمون در روز جمعه ۳ شهریور ۹۶ در تهران و با توجه به آمار شرکت‌کنندگان، حسب مورد در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.