تاریخ انتشار :سه شنبه ۶ تیر ۹۶.::. ساعت : ۷:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

سعید ملایی در رده نهم برترین جودوکاران جهان

در جدیدترین رده بندی برترین جودوکاران جهان که از سوی فدراسیون جهانی جودو اعلام شد، سعید ملایی نماینده وزن 81- کیلوگرم ایران با یک پله سقوط در رده نهم برترین‌های جهان جای گرفت.

به گزارش قائم آنلاین، در آخرین رده‌بندی برترین جودوکاران جهان، سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم ایران با قرار گرفتن در رده نهم دارای بهترین جایگاه در میان جودوکاران ایران است.

در جدیدترین رده بندی برترین جودوکاران جهان که از سوی فدراسیون جهانی جودو اعلام شد، سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم ایران با یک پله سقوط در رده نهم برترین‌های جهان جای گرفت.

در وزن ۶۰- کیلوگرم محمد رشنونژاد که ماه گذشته به مدال نقره آسیا رسید، با ۲ پله سقوط در جایگاه ۴۷ جهان جای گرفت و علیرضا خجسته نیز در وزن ۶۶- کیلوگرم یک رده پایین‌تر آمد و بر جایگاه ۴۲ جهان ایستاد.

محمد بریمانلو در وزن ۷۳- کیلوگرم با یک پله صعود در رده ۵۷ جهان جای گرفت و وحید نوری نیز در وزن ۹۰- کیلوگرم در رده ۴۸ جهان قرار گرفت.

جواد محجوب جودوکار سابق ایران که با روی آوردن به رشته MMA اعلام کرد دیگر قصدی برای حضور در رشته جودو ندارد نیز در وزن ۱۰۰- کیلوگرم در رده ۶۳ جهان جای دارد و جعفر پهلوانی در سنگین وزن در جایگاه ۱۶۷ جهان قرار دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.