تاریخ انتشار :سه شنبه ۶ تیر ۹۶.::. ساعت : ۷:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

ترافیک سنگین در محور هراز و چالوس

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اعلام کرد: درحال حاضر محورهای هراز و کرج-چالوس دارای ترافیک سنگین است.

به گزارش قائم آنلاین،رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به بارش پراکنده در محور کناره مازنداران  اعلام کرد: در مسیر کرج به چالوس از ابتدای ورودی محور تا کیلومتر ۳، شاهد ترافیک سنگین هستیم و در طول محور، ترافیک پرحجم و روان است.در محور هراز، مسیر جنوب به شمال از محدوده پلور تا گزنک با ترافیک نیمه سنگین روبرو هستیم و در طول مسیر ترافیک پرحجم و روان است.

وی همچنین گفت: در دو مسیر محور قدیم کرج به قزوین نیز در محدوده آبیک تا قزوین شاهد ترافیک پرحجم و روان هستیم.

براساس اعلام پلیس راهور سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

اسامی محورهای دارای محدودیت

آزادراه قم به تهران از تاریخ ۲۹/۰۱/۹۶ الی ۲۰/۰۶/۹۶ محدوده عوارضی تا کیلومتر ۱۲.۵ روزهای شنبه , یکشنبه , دوشنبه , چهارشنبه هر هفته از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۷:۰۰ و روزهای سه شنبه از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه, عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

محور کرج-چالوس از تاریخ ۰۱/۰۲/۹۶ الی ۲۰/۰۶/۹۶ محدوده میدان امیر کبیر تا تونل کندوان-کیلومتر صفر تا ۷۵  روزهای شنبه , یکشنبه , دوشنبه , سه شنبه هر هفته از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۷:۰۰ و روزهای چهار شنبه از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه, عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.

آزادراه رشت-قزوین از تاریخ ۱۶/۰۲/۹۶ الی ۲۰/۰۶/۹۶ روزهای شنبه , یکشنبه , دوشنبه , سه شنبه هر هفته از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۸:۰۰ و روزهای چهار شنبه از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۴:۰۰ به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه, عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.

آزادراه قم به تهران از تاریخ ۱۶/۰۲/۹۶ الی ۳۱/۰۵/۹۶ محدوده کیلومتر صفر تا ۳۰ حدفاصل عوارضی حرم تا پل فرودگاه امام خمینی(ره) روزهای شنبه , یکشنبه , دوشنبه , چهارشنبه هر هفته از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۸:۰۰ و روزهای سه شنبه و پنج شنبه  از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۴:۰۰ به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه, عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

محور بوئین زهرا-اشتهارد حدفاصل انتهای حوزه تا محدوده شهری و محور اشتهارد-ماهدشت حدفاصل انتهای محدوده شهری تا پلیس راه ماهدشت و محور ماهدشت-کیانشهر از کیلومتر صفر تا ۴۵  – از تاریخ ۱۶/۰۳/۹۶ الی ۲۰/۰۶/۹۶ روزهای شنبه , یکشنبه , دوشنبه , سه شنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت ۰۷:۰۰ الی ۱۷:۰۰ به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه, عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

محور دیزین-شمشک کیلومتر صفر الی ۲۱ از تاریخ ۹۶/۰۳/۲۷ الی ۹۶/۰۸/۳۰ روزهای شنبه,یکشنبه,دوشنبه,سه شنبه هر هفته از ساعت ۰۷:۰۰ الی ۱۸:۰۰ به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه,به علت انجام عملیات راهسازی مسدود می گردد.

مسافران بازگشت خود را به جمعه موکول نکنند

رییس پلیس راهور ناجا با اشاره به حجم بالای سفر به استان های شمالی از مسافران خواست بازگشت خود را روز جمعه موکول نکنند و افزود: در روزهای اخیر حجم تردد به سمت استان های شمالی بسیار زیاد بوده است. مسافران بازگشت خود را به جمعه موکول نکرده و در هفته آینده برای بازگشت برنامه ریزی کنند.

وی با پیش بینی ترافیک در مسیرهای برگشت گفت: مسافران استان های شمالی اگر جمعه بازگردند قطعا با کندی حرکت و توقف های طولانی در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه مواجه می شوند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.