تاریخ انتشار :سه شنبه ۶ تیر ۹۶.::. ساعت : ۱:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

اقتدار سونامی ایرانی در کره جنوبی

فرزان آشورزاده تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم کشورمان در نخستین دیدار خود در مسابقات قهرمانی جهان مقابل نماینده سودان با اقتدار برنده شد و به مرحله بعد صعود کرد.

به گزارش قائم آنلاین،چهارمین روز از بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۷، از صبح امروز (سه شنبه) با برگزاری مبارزات مرحله مقدماتی اوزان ۵۳- و ۷۳+ کیلوگرم زنان و ۶۸- کیلوگرم مردان در سالن «تی‌وان آرنا» موجو آغاز شده است که اکرم خدابنده و فرزان عاشورزاده به عنوان نمایندگان کشورمان در این اوزان به مصاف رقبایشان می‌روند. در وزن ۵۳- کیلوگرم نیز ایران نماینده‌ای ندارد.

فرزان عاشورزاده پس از یک‌دور استراحت، در گام نخست به مصاف «المصطفی سید» رفت و با نتیجه ۲۵ بر ۵ پیروز این میدان شد. در ادامه نماینده کشورمان باید به مصاف “الماس موکامیروف” از قزاقستان برود.

در ادامه این رقابت‌ها، اکرم خدابنده در وزن ٧٣+ کیلوگرم در اولین پیکار “وولینویچ” از اسلوونی را پیش رو دارد. وی در صورت پیروزی به دیدار یکی از تکواندو کاران مکزیک، کانادا یا توگو می رود.

تیم ملی تکواندو مردان با ترکیب ۸ هوگوپوش و تیم ملی بانوان نیز با ترکیب ۶ ملی پوش راهی مسابقات جهانی کره جنوبی شده‌اند که در سه روز نخست این مسابقات ۵ نفر از ملی پوشان در مجموع مردان و بانوان به دیدار حریفان خود رفته اند،  آرمین هادی پور به نشان نقره و مسعود حجی زواره هم به نشان برنز دست یافته‌اند. ناهید کیانی، ملکیا میرحسینی و ابوالفضل یعقوبی هم از دور رقابت‌ها حذف شده‌اند.

تیم ملی کشورمان در بخش مردان با هدایت مهدی بی باک (سرمربی)، علیرضا نصر آزادانی و هادی افشار (مربی) به مصاف رقابیشان می‌روند.

تیم‌ملی کشورمان در بخش زنان با هدایت مهرو کمرانی (سرمربی) و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی (مربی) در این دوره از رقابت‌ها حضور پیدا کرده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.