تاریخ انتشار :یکشنبه ۴ تیر ۹۶.::. ساعت : ۱:۰۱ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرمانده سپاه ناحیه قائم‎شهر:

مردم با روحیه جهادی و شهادت طلبانه خود باعث ترس ابرقدرت‌ها شدند

فرمانده سپاه ناحیه قائم‎شهر، گفت: مردم ایران با روحیه جهادی و شهادت طلبانه خود باعث ترس ابرقدرت‌ها از کشور ما شدند .

به گزارش قائم آنلاین ، ابراهیم یعقوبی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج شهرداری قائم شهر، اظهار کرد: امنیت کنونی کشور را مدیون خون پاک شهدای مدافع حرم هستیم و باید از جوانان وطن حمایت کرد تا بتوان تحریم‌ها را پشت سر گذاشت.

وی افزود: استکبار با نفوذ در خانواده‎های مذهبی و مجذور کردن آن‎ها روحیه انقلابی بودن آن ها را تغییر دادن و برخی از خانواده های انقلابی سبک زندگی غربی را برای خود انتخاب کردند و روییه زندگی خود را تغییر دادند.

فرمانده سپاه ناحیه قائم‎شهر در ادامه سخنانش،بیان کرد: آندلوس (اسپانیا امروز) نیز همانند کشور ما ۹۸ درصد جمعیت‌ آن را مسلمانان‌ تشکیل داده بود اما اکنون کمترین آمار مسلمان را در کشور خود دارد و دلیل آن جنگ‌نرمی است که کشورهای ابرقدرت غیر مسلمان به راه انداخته بودند که اکنون این روند را در کشور ما در حال پیاده کردن هستند و ما متوجه نیستیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: در کشور اسپانیا حجاب کم‌کم کنار رفت و فساد اخلاقی و مشروبات الکی بسط یافت و طرز تفکر مسئولان و مردم تغییر کرد به طوریکه هرکس بدنبال تفکر خود بود و کشور در مسیر فروپاشی قرار گرفت.

 

ابراهیم یعقوبی، بیان کرد: مردم ایران با روحیه جهادی و شهادت طلبانه خود باعث ترس ابرقدرت‌ها از کشور ما شدند و علاقه بسیجیان به مقام شهدای بزرگوار مدافع حرم نشان از این موضوع است.

وی با اشاره منویات مقام معظم رهبری،  تصریح کرد: ما مواجه هستیم با یک حمله همه جانبه فرهنگی سیاسی و اعتقادی، لشکر فرهنگی و سیاسی دشمن با همه‎ی ابزارهایی که در اختیار داشتند حمله کردند تا ریشه‌های اعتقادی دینی و سیاسی جوانان ما را سست کنند و جذب جوانان فعال برای رسیدن‌ به مقاصد خودشان را انجام دادند.

فرمانده سپاه ناحیه قائم‎شهر به روند مناسب فعالیت‎های شهرداری قائم‎شهر در زمان مدیریت رضا رحیمی اشاره کرد و گفت: شهرداری قائم‎شهر در یک سال اخیر بدنبال تحقق انتظارات شهروندان است که این نکته مثبتی است و ما حامی مسئولانی هستیم که انتظارات مردم را محقق کنند و رضایت مردم و خدا را در اولویت کارهای خود قرار دهند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.