تاریخ انتشار :یکشنبه ۴ تیر ۹۶.::. ساعت : ۸:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

مدعی مالکیت تراکتورسازی: تا آخر می‌ایستم

ناصر شفق گفت: مدیران تراکتورسازی می‌خواهند موانعی را ایجاد کنند تا از زمان به نفع خود استفاده کنند اما نمی‌دانند که من پای دادخواهی خودم ایستاده‌ام.

به گزارش قائم آنلاین،ناصر شفق مدعی مالکیت باشگاه تراکتورسازی درباره پیگیری ادعای خود از فدراسیون فوتبال، اظهار کرد: در حال‌ پیگیری هستم. ادله‌ای که باشگاه تراکتورسازی به فدراسیون داده بود تنها نامه‌نگاری‌هایی از مراکز مختلف بود و هنوز سندی معتبر دال بر مالکیت باشگاه ارائه نشده است. حتی برخی از این نامه‌ها نشانگر دخالت دولت در امر فوتبال است که در جای خود نوعی تخلف محسوب می‌شود. از فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم که علی‌رغم فشارهای نامتعارفی که وجود دارد توانسته است اقتدار و استقلال خود را حفظ کند.

وی درباره به طول انجامیدن حکم قطعی فدراسیون مبنی بر مالکیت باشگاه تراکتورسازی تصریح کرد: ممکن است از سوی باشگاه موانعی را ایجاد کنند تا زمان را بگیرند. همچنین از بحث محرومیت تراکتورسازی از نقل‌ و انتقالات استفاده کنند تا با فشار مضاعفی ما را منصرف کنند اما این اطمینان را می‌دهم که تا آخر پای حرف خود می‌ایستم.

شفق افزود: به‌ هر حال باید مشخص شود که چرا تراکتورسازی از دو پنجره نقل‌ و انتقالاتی محروم شده و مقصر این محرومیت چه کسانی هستند تا جایی که من خبر دارم و می‌دانم آقایان نظمی و عباسی مدیران توانمند اقتصادی بودند و بعید می‌دانم که در زمان آنها چنین مشکلاتی به وجود آمده باشد. درخشان‌ترین دوره باشگاه در سال ۸۸ بود که این عزیزان مدیریت تراکتورسازی را بر عهده داشتند. از فدراسیون فوتبال می‌خواهم با سرعت بیشتری به دادخواهی ما رسیدگی شود تا باشگاه بار دیگر سر و سامانی به خود بگیرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.