تاریخ انتشار :شنبه ۳ تیر ۹۶.::. ساعت : ۹:۴۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

درسی که منصوریان از فصل قبل گرفت

پیشکسوت استقلال با تأکید بر اینکه آبی‌پوشان فصل گذشته در نقل و انتقالات عملکرد خوبی نداشتند، گفت: آنها از تجربه تلخ لیگ شانزدهم در نقل و انتقالات درس خوبی گرفته‌اند.

به گزارش قائم آنلاین، شاهرخ بیانی با ابراز رضایت از عملکرد آبی‌پوشان در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: استقلال فصل گذشته تجربه تلخی را در نقل و انتقالات داشت و نتوانست بازیکنانی را که مد نظرش بودند را جذب کند، آنها به دلیل مشکلاتی که داشتند، در نیم فصل دوم هم نتوانستند بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرند و به اجبار از بازیکنان جوانی که در اختیارشان بود، استفاده کردند. البته آنها عملکرد موفقی هم داشتند و در پایان هم دیدیم که آبی‌پوشان با تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان توانستند به نایب قهرمانی در لیگ شانزدهم دست پیدا کنند.

وی ادامه داد: در شروع روزهای نقل و انتقالات در فضای مجازی هجمه شدیدی علیه مدیرعامل و سرمربی استقلال صورت گرفته بود که آنها توانایی جذب بازیکن و حتی تمدید قرارداد با بازیکنان فصل پیش خود را ندارند، اما مسئولان استقلال آرام و بی‌سر و صدا به دور از هیاهوی به وجود آمده، نفرات مورد نیاز کادر فنی را تقریباً به خدمت گرفتند. حضور بیت سعید، شجاعیان، شهباززاده، منتظری، قائدی و تمدید قرارداد با بازیکنانی همچون ابراهیمی، غفوری، نورافکن و روزبه چشمی نشان داد که استقلال عزم خود را جزم کرده تا در پایان لیگ هفدهم به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

پیشکسوت استقلال افزود: خوشحالم از اینکه آبی‌پوشان توانستند اسکلت فصل گذشته خود را حفظ کنند زیرا این بازیکنان با تفکرات سرمربی آشنا هستند و این یک پوئن بسیار مثبت برای استقلال در لیگ هفدهم خواهد بود.

بیانی تصریح کرد: آمدن یک بدنساز مطرح که سابقه حضور در تیم ملی کشورمان را داشته هم می‌تواند برای تیم مفید باشد چون او یک مربی حرفه‌ای است و می‌تواند شرایط بدنی بازیکنان را برای شروع لیگ برتر به ایده‌آل برساند.

وی گفت: آبی‌پوشان تقریباً تا شروع لیگ ۴۰ روز زمان دارند آنها می‌توانند با برگزاری یک اردوی خوب و تمرینات بدنسازی و مرور کارهای تاکتیکی همراه با انجام چند دیدار تدارکاتی از نظر هماهنگی تاکتیکی به شرایط مطلوب رسیده و لیگ هفدهم را برخلاف فصل پیش با قدرت شروع کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.