تاریخ انتشار :شنبه ۳ تیر ۹۶.::. ساعت : ۹:۲۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

ادعای مدافع تراکتور درمورد پیشنهاد جدیدش

مدافع فصل پیش تراکتورسازی مدعی شده است که از چونبوک موتورز کره جنوبی پیشنهاد دارد.

به گزارش قائم آنلاین،خالد شفیعی که این روزها در کره جنوبی به سر می‌برد، در گفت‌وگو با مدیران باشگاه تراکتورسازی مدعی شده بود که از چند تیم کره‌ای پیشنهاد دارد که مطرح‌ترین آن، چونبوک موتورز این کشور است.

در جلسه‌ای که این مدافع با مدیران باشگاه تراکتورسازی داشت، درخواست امضای قراردادی با مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان داشت که با صحبت‌های مسئولان این باشگاه، شفیعی به امضای قرارداد یک میلیارد و ۳۰۰ میلیونی راضی شده بود. حتی باشگاه تراکتورسازی آماده بود تا مبلغ باقی مانده از قرارداد فصل پیش مدافع شماره ۳ خود را به صورت نقد به او پرداخت کند.

اما پس از اینکه شفیعی در جلسه‌ای که قرار بود با حضور یحیی گل‌محمدی برای تمدید قرارداد صورت بگیرد، حاضر نشد، سرمربی جدید سرخ‌پوشان تبریزی از دست وی خشمگین شد و به صورت علنی اعلام کرد که دیگر این بازیکن را نمی‌خواهد و نیازی به تمدید قرارداد با این مدافع شیرازی نیست.

این بازیکن که مدنظر باشگاه استقلال نیز بود، پس از امضای قرارداد آبی‌پوشان با پژمان منتظری به این نتیجه رسید که شاید بتواند باقی فوتبال خود را در سالی که به جام جهانی ختم می‌شود، در بالاترین سطح لیگ کره ادامه دهد. اکنون نیز خالد شفیعی در کره جنوبی به سر می‌برد و در حال مذاکره با چند تیم این کشور است که مطرح‌ترین آن‌ها به گفته این بازیکن چونبوک موتورز است که سابقه قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد. باید دید آیا خالد شفیعی می‌تواند نخستین بازیکن ایرانی باشد که در کی لیگ (لیگ کره جنوبی) پا به توپ می‌شود؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.