تاریخ انتشار :جمعه ۲ تیر ۹۶.::. ساعت : ۳:۴۸ ب.ظ
فاقددیدگاه
عضو مجمع نمایندگان مازندران:

موشک‌هایی که توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شلیک شد به آمریکا و ولیعهد احمق عربستان نشان داده تا غلطی نمی‌توانند بکنند

عضو مجمع نمایندگان مازندران، گفت: موشک‌هایی که توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شلیک شد درواقع تنها برای داعش نبوده بلکه جمهوری اسلامی ایران با قداست اعلام کرده است که آمریکا و ولیعهد احمق عربستان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

به گزارش قائم آنلاین، عبدالله رضیان نماینده مردم قائم‎شهر در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در راهپیمایی روز قدس قائم‎شهر با بیان اینکه ماه رمضان اولین ماه سال و بهار ۱۱ماه دیگر بوده است، اظهار کرد: در این ماه از حضور پر شور مردم قائم‎شهر در راهپیمایی روز قدس و ستیز با استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی غاصب است.

وی افزود: روز قدس روز جهان اسلام و روز مبارزه با فساد و تباهی و رژیم صهیونیستی، اعراب مرتجع و روز قدر ماه مبارک رمضان است و همانطور که شب‌های قدر را پشت سر گذاشته‌ایم امروز را روز قدر ماه مبارک رمضان عنوان کرد.

نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: روز قدس روز مردم فلسطین و آزادی قدس شریف از دست رژیم غاصب صهیونیستی بوده و سنت حسنه‌ای است که امام راحل آنرا بنا کرده و بعد ازگذشت ۳۸سال از عمر انقلاب اسلامی هر سال باشکوه‎تر از سال قبل برگزار شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: روز قدس قداستی به طول و عرض جغرافیای اسلام دارد و حضور مردم در راهپیمایی روز قدس آزدی مردم فلسطین را فراهم می آورد زمینه ساز حذف رژیم صهیونیستی از صفحه روزگار و آزادی مردم فلسطین را رقم خواهد زد و بنا به فرمایش امام خامنه‌ای به خواست خدا در چند سال آینده رژیمی بنام غاصب اسراییل در زمین وجود نخواهد داشت.

رضیان در ادامه سخنرانی روز قدس، تصریح کرد: امسال با توجه به شرایط منطقه که در کشور حاکم است، روز قدس حائز اهمیت بوده که بحمدالله مردم نیز با حضور خود جوابی دندان‎شکن به استکبار جهانی داده‎اند .

وی با تحلیل در منطقه خاور میانه، اظهار کرد: اینکه این‌همه جنگ دراطراف کشور خود می بیینیم به زمان حضور بوش در مسند ریاست جمهوری آمریکا و تصمیمات خصمانه او است.

نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، افزود: کاخ سفید طی طرحی خاورمیانه امن را برای خود ترسیم کرد که در آن پیش بینی شرایط ناامنی در منطقه را فراهم کرد.

این مسئول گروه داعش را خوارج عصر جدید نامید، خاطرنشان کرد: داعش غده سرطانی در منطقه است که توسط دشمنان ایجادشده تا به عراق و سوریه حمله کند و حرم امامان شریف را غصب کند اما به همت ملت‌های عراق و سوریه و به‌واسطه حمایت مردم ایران و حضور مقتدرانه سربازان آهنین سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران به فرماندهی حاج قاسم سلیمانی، با شکست مواجه شد.

عضو مجمع نمایندگان مازندران به اجرای نقشه‌های شوم ترور در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی توسط داعش، اشاره کرد و گفت: بار دیگر لطف خداوند بزرگ شامل ملت بزرگ ایران شده و این نقشه شوم شکست خورد.

رضیان تأکید کرد: موشک‌هایی که توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شلیک شد درواقع تنها برای داعش نبوده بلکه جمهوری اسلامی ایران با قداست اعلام کرده است که آمریکا و ولیعهد احمق عربستان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

وی جنگ‌های داخلی بین مسلمانان را ننگی بر دامن اعراب مرتجع دانست و از کمک ۵۰۰ میلیارد دلاری عربستان به آمریکا خبرداد و افزود: کشورهای عرب منطقه بدانند آن چیزی که در این فضای آشوب استفاده می‌شود فقط برای تثبیت رژیم صهیونیستی است.

نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسائل حوزه انتخابیه‌ خود نیز بیان کرد: ما باید تلاش کنیم تا به فرموده مقام معظم رهبری انسجام، وفاق و دوستی را در میان خودمان افزایش دهیم و با تکیه‌بر ولایت‌فقیه، شعار مقام معظم رهبری مبنی بر تولید و اشتغال را جدی بگیرم و برای حل مشکلات جوانان تلاش جدی داشته باشیم.

این مسئول تصریح کرد: ساخت ۹۵ درصد از راه قائم‌شهر-سوادکوه، منحل شدن پروژه انتقال آب دریای خزر به سمنان با تلاش نمایندگان استان‌های مازندران، گیلان و گلستان، ساماندهی کارخانه‌ها نساجی مازندران و قائم‌شهر، پیگیری‌های وضعیت آب حوزه انتخابیه و اتمام گاز سمنان و نکا را می‌توان ازجمله اقدامات شاخص بدانیم.

رضیان همچنین در مورد کمبود گاز در مازندران و حوزه انتخابیه با توجه به قطعی گاز از ترکمنستان خاطرنشان کرد: خط لوله دامغان به نکا با اعتباری بالغ بر یک هزار میلیارد تومن اجرایی شده و در انتهای کار تکمیل پروژه قرار داشته و طی دو ماه اینده افتتاح خواهد شد.

وی در ادامه سخنانش، به تیم فوتبال نساجی قائم‌شهر اشاره کرد و گفت: این تیم برای مردم قائم‌شهر یک ارزش و برند است که اتفاقاتی در حال رخ دادن است که باشخصیت قائم‌شهری‌ها بازی می‌شود که به وزارت ورزش و جوانان و مدیریت تربیت‌بدنی مازندران تذکر جدی می‌دهم که اگر مشکلات این تیم حل نشود در مجلس از وزیر طرح سؤال خواهم کرد.

نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی از اعتبار ۲۰ هزار میلیاردی در بخش صنعت به جهت خروج از رکود اقتصادی خبر دادو تصریح کرد: اعتبار ۲۳ میلیاردی در خصوص بیمارستان رازی شهرستان قائمشهر اختصاص یافته ولی به اتمام پروژه منجر نشد که با هماهنگی های انجام شده تکمیل بودجه محقق شده و انتظار می رود با دریافت منابع تسهیلاتی بانک‌ملت روند اتمام بودجه تسریع شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.