تاریخ انتشار :جمعه ۲ تیر ۹۶.::. ساعت : ۵:۳۵ ب.ظ
فاقددیدگاه
سرپرست بسیج کارگری شهرستان قائم‌شهر:

مردم با حضور خود در راهپیمایی، اهمیت روز جهانی قدس را نشان دادند

سرپرست بسیج کارگری شهرستان قائم‌شهر، گفت: تغيير معادلات مديريت جهانی در عصر فعلی و ظهور جنبش های مردمی و نهضت‌های بيداری اسلامی كه موجب تهدید رژیم صهيونيستی گشته، حساسيت و اهميت روز جهانی قدس را افزايش داده است.

به گزارش قائم آنلاین، مختار نوری در راهپیمایی روز قدس و درگفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: بدون ترديد تعيين روز جهانی قدس از سوی حضرت امام خمينی (ره) را بايد به عنوان نقطه عطفی در رهبری حكيمانه آن پيرفرزانه در جهان اسلام و وديعه ای ارزشمند از سوی خداوند به انقلاب اسلامی و مردم مسلمان وستمديده جهان قلمداد نمود.

وی افزود: تغيير معادلات مديريت جهانی در عصر فعلی و ظهور جنبش های مردمی و نهضت‌های بيداری اسلامی كه موجب تهدید رژیم صهيونيستی گشته، حساسيت و اهميت روز جهانی قدس را افزايش داده است.

سرپرست بسیج کارگری شهرستان قائم‌شهر بیان کرد: جامعه کارگری حضور پرشور در این روز را تكليف خود دانسته و هم‌صدا با سایر اقشار مردم نفرت و انزجار خود را از زورگویان و ستمگران نشان خواهند داد و تا اقامه عدالت از پای نخواهند نشست.

این مسئول خاطرنشان کرد: ضمن ادای سپاس و شكرگذاری به درگاه مقام احديت برای نزول اين موهبت و رحمت عظيم، مردم شهیدپرور و کارگران سرافراز شهرستان قائم‎شهر، ضمن بزرگداشت اين روز الهی، بغض و كينه و خشم و نفرت خود از كانونهای ظلم و تجاوز و دولتهای استكباری که متجاوز به حقوق مظلومين و ستمديدگان هستند را در سينه های خود را فریاد زدند و با حضور پرشور خود در صفوف راهپيمايی يوم الله روز جهانی قدس فرياد برائت را سر دادند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.