تاریخ انتشار :جمعه ۲ تیر ۹۶.::. ساعت : ۴:۲۷ ب.ظ
فاقددیدگاه
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری :

حل مشکلات بیکاری را می‌توان با دخالت نیروهای سپاهی و بسیجی حل کرد

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، گفت: اگر در صنعت موشکی دست بیگانه دخیل بود به چنین موقعیت‌هایی دست نمی‌یافتیم باید از این نیروهای خودی برای اداره کشور استفاده کنیم تا دولت و ملت و کشور به آینده‎ای روشن برسند.

به گزارش قائم آنلاین، آیت‌الله علی معلمی در خطبه‌های نماز جمعه در قائم‌شهر با بیان اینکه اکر کسی رمضان را به خوبی درک کرده باشد نمی‌خواهد این روزها تمام شود، اظهار کرد: امیدواریم روز فطر روزی باشد که خداوند ما را دست خالی برنگرداند و نتیجه روزه ماه رمضان تقوا است و تا یکسال این ماه انسان را برای گناه بازدارنده است.

وی با اشاره به اینکه اینطور نباشد که پس از رمضان نماز و مسجد را به فراموشی بسپاریم و در پیچ و خم زندگی تقوای حاصل از ماه رمضان باید به یاریمان بیاید، افزود: امسال روزه ۳۰ روز است و عید فطر در روز دوشنبه خواهد بود و نماز عید فطر هفت صبح برگزار می‌شود.

معلمی یادآور شد:در طی ۱۴ سالی که در خدمت مردم قائم‌شهر هستم از مسئولان درخواستی نداشتم و اگر مراجعاتی بود برای کارهای مردم بود هر چند در مراجعات به مسئولان رضایت نسبی وجود دارد مدیران و خدمت گذاران در حال خدمت هستند و باید بکوشند تا بهتر از گذشته باشند چراکه سزاوار است برای خدمت به این مردم تلاش مضاعف شود تا مردم راضی و پای نظام باشند که این نهایت آرزوی همگان است.

امام جمعه قائم شهر با گریزی به سخنان مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان به نقش استادان در فضای دانشگاه‌ها اشاره کردند و گفت: رهبری فرمودند دانشگاه مرکز علم و نوآوری و اثرگذاری بر جامعه است و دانشگاه در پیشرفت علمی جامعه مؤثر است و اگر استاد مثبت اندیش باشد و معتقد به مسائل اسلامی باشد می‌تواند در وادار کردن دانشجویان به فکر و حرکت صحیح نقش بی‌بدیلی ایفا کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه جوانان استعداد پاکی برای دریافت حقایق دارند و استاد در اندیشه و رفتار جوان اثرگذار است، عنوان کرد: اگر استاد نگاهش به بیرون کشور و اعتقادی به مفاهیم رایج و هویت ملت ایران نداشته باشد دانشجویان نیز با همان نگاه فاسد تربیت می‌شوند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، بیان کرد: رهبری فرمودند اقتصاد مقاومتی را همگان پذیرفتند اما در این میان گره‌هایی وجود دارد که به دست اساتید عملی قابل حل است و باید متخصصان فن و اساتید رشته کمک کنند و باید از اساتید متخصص نظرسنجی شود.

معلمی با بیان سخنان رهبری درباره سند ۲۰۳۰ که ایشان عنوان کردند باید این سند تبیین شود یعنی مردم بدانند که ماهیت سند چیست، تأکید کرد: نمایندگانمان در زمینه سند ۲۰۳۰ باید در یونسکو به بررسی دقیق این سند می‌پرداختند و از کشورمان در برابر اجرای این سند دفاع می‌کردند.

وی تصریح کرد: ایران سابقه تمدن چند هزار ساله دارد و دانشمندان بنامی داریم که اروپایی‌ها از آنها استفاده کردند بنابراین ایران دست خالی نیست که یونسکو بخواهد برای ایران سند و آن هم ۲۰۳۰ را تعیین کند.

امام جمعه شهرستان قائم‎شهر، بیان کرد: دشمنان با ابلاغ سند ۲۰۳۰ به دنبال این هدف هستند که فرزندان از هنگام ابتدایی که وارد مدارس می‌شوند و تا هنگام دانشگاه سبک و زندگی اسلامی و ایرانی و افغانی و عراقی خود را فراموش کنند و به یک سبک تبدیل شوند و آن سبک هم در راستای هدف استکبار باشد تا از آن خانواده مدافع حرم برنخیزد و مجاهد پروش پیدا نکند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خرگان رهبری با اشاره به اینکه امروز آخرین جمعه ماه رمضان و روزه قدس است، خاطرنشان کرد: امسال نشاط خوبی در راهپیمایی بود چرا که با ایجاد رعب و وحشتی که دشمن ایجاد کرد و نمایش رقص شمشیر در مناطق عربی اجرا شد و این رفتار کسانی که قرآن را انتشار می‌دهند مقایر با اسلام است، این راهپیمایی مشت محکمی بر استکبار بود.

معلمی عنوان کرد: از سرمایه‌های کشورمان بسیج و سپاه و ارتش هستند در گذشته وقتی از صنایع موشکی سپاه صحبت می‌شد کسی باور نمی‌کرد اما هنگامی که شلیک شد همگان بهتشان زد و دشمنان خود اعتراف کردند که موشک‌ها به هدف اصابت کرد ایران به چنان پیشرفتی رسید که در فاصله ۷۰۰ کیلومتری موشک را به هدف زد.

وی در پایان گفت: با توجه به پیشرفت‌های موجود در سپاه و بسیجی اگر آنان را در واحد‌های اجرایی دخیل کنیم مشکلات بیکاری حل می‌شود بنابراین اگر در صنعت موشکی دست بیگانه دخیل بود مسائل را لو می‌داد و چون خودی بود به این موفقیت رسیدیم حال امیدواریم رئیس جمهورمان از این نیروهای خودی برای اداره کشور استفاده کند تا مشاهده کند که دولت و ملت و کشور به آینده روشن می‌رسد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.