تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱ تیر ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

اصفهانی‌ها، شکارچی ستاره‌های منصوریان

دو تیم فوتبال سپاهان و ذوب آهن به دنبال جذب بازیکنان آبی پوش پایتخت هستند.

به گزارش قائم آنلاین،مدیران باشگاه استقلال طبق خواسته منصوریان تا به اینجای نقل و انتقالات توانستند جذب کنند و تمدید برخی بازیکنان را انجام دهند.

اما در این میان هستند بازیکنانی که قراردادشان را تمدید نکردند و یا اینکه با استقلال قرارداد دارند و مورد توجه تیم های دیگر هستند.

بهنام برزای از جمله بازیکنانی است که قراردادش با آبی ها به پایان رسیده و هنوز قرارداد خود را با این تیم تمدید نکرده و احتمال حضورش در لیست خروج زیاد خواهد بود .این بازیکن با توجه به شرایطی که دارد این روزها مورد توجه ذوب آهن و قلعه نویی قرار گرفته و باید دید شرایط تمدید قرارداد او با آبی پوشان به چه صورت خواهد بود.

همچنین فرشید باقری که با استقلال یک سال دیگر قرارداد دارد مورد توجه سپاهان قرار گرفته در صورتی منصوریان روی این بازیکن نظر مثبت دارد و احتمال رفتن این بازیکن به تیم أصفهانی کم خواهد بود.

از طرفی وضعیت جپاروف هنوز با استقلال مشخص نیست. این بازیکن یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد و سپاهانی ها به شدت دنبال جذب این بازیکن هستند حتی شنیده می شود آبی ها در صورتی جپاروف را به سپاهان می دهند که دو آن صورت سعید آقایی را در اختیار آبی ها بگذارند.

هرایر مگویان نیز جزو بازیکنانی است که یک سال دیگر قرارداد دارد و احتمال قرار گرفتن وی در لیست خروج زیاد خواهد بود و ذوب آهن نیز خواهان این بازیکن است.

با این تفاسیر می توان گفت در حال حاضر تیم های ذوب آهن و سپاهان خواستار شاگردان منصوریان در تیم هایشان هستند اما این طور که از شرایط پیداست سرمربی آبی ها از حضور این بازیکنان در این دو تیم ممانعت کند./ر

دیدگاه خود را به ما بگویید.