تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۵۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

برای فیلمسازی التماس کسی را نمی‌کنم/از مسئولین بپرسید که چرا بعد از استرداد کار نکردم

کارگردان فیلم "ابوزینب" گفت: از ابتدای امسال مذاکراتی را برای تولید یک پروژه داشتیم که بنا مشکلات و دلایل به وجود آمده منتفی شد و فعلاً هیچ کاری را برای ساختن در دست ندارم.

به گزارش قائم آنلاین،علی غفاری کارگردان سینما در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص فعالیت‌های خود در سال ۹۶ گفت: از ابتدای امسال مذاکراتی را برای تولید یک پروژه داشتیم که بنا به مشکلات و دلایل به وجود آمده منتفی شد و فعلاً هیچ کاری را برای ساختن در دست ندارم.

وی درباره کم‌کاری‌های اخیر خود بعد از موفقیت در فیلم “استرداد” تصریح کرد: همه چیز خواسته کارگردان نیست و همه شرایط باید برای ساخت یک اثر مهیا باشد تا بتوان اثری را با تمام فاکتورهای استاندارد به تولید رساند.

کارگردان فیلم “ابوزینب” در ادامه افزود: این اتفاق عناصر زیادی را می‌طلبد تا یک فیلمساز بتواند کاری ارائه کند. طی این مدت مشکلات فیلمنامه، مشکلات مالی و برخی اختلاف نظرها باعث شد تا من برای مدتی کار نکنم.

غفاری در پاسخ به سوال عدم فعالیتش در سالهای اخیر خاطرنشان کرد: وقتی کارگردانی با فیلمی موفق شده و آن فیلم دیده می‌شود باید از مسئولین پرسید که چرا این فیلمساز دیگر کار نمی‌کند. فیلمساز دوست دارد کار کند اما این شرایط باید برای وی فراهم شود و چون من اهل التماس نیستم این شرایط برایم تاکنون ایجاد نشده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.