تاریخ انتشار :شنبه ۲۰ خرداد ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۲۴ ب.ظ
فاقددیدگاه
بمناسبت میلاد امام حسن و روز اکرام:

۳۷۰ بسته حمایت غذایی برای نیازمندان توزیع شد+تصاویر

بمناسبت فرارسیدن میلاد امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام و کمک به نیازمندان اهالی کوی شهید مهجوری در قائم‎شهر با کمک یکدیگر تعداد 370 بسته حمایتی را برای توزیع به نیازمندان قائم‎شهر آماده و توزیع کردند.

به گزارش قائم آنلاین، بمناسبت فرارسیدن میلاد امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام و کمک به نیازمندان اهالی کوی شهید مهجوری در قائم‎شهر با کمک یکدیگر تعداد ۳۷۰ بسته حمایتی را برای توزیع به نیازمندان قائم‎شهر آماده و توزیع کردند.

این بسته های حمایتی شامل غذاهای ضروری این ایام مانند: برنج، مرغ، پنیر، خرما، روغن، چای ، رب گوجه، بامیه و . . . بوده که بدست نیازمندان رسید.

وقتی مسئولان شهری حواسشان به نیازمندان این شهر نیست مردم اهالی کوچه شهید مهجوری خیابان بابل که در زمان های مختلف برای توزیع این بسته ها اقدام می‎کنند و در تهیه جهیزیه عروس برای نیازمندان نیز اقدامات زیادی انجام داده اند و به فکر برادران و خواهران نیازمند شهر خود هستند.

مهتاب متقی در گفت‎وگو کوتاه با خبرنگار ما، اظهار کرد: اهالی کوچه شهید مهجوری و افراد دیگر که در این سال‌ها فعالیت خیرخواهانه‌ی ما را دیدند برای تهیه این بسته ها ما را حمایت می‌کنند تا بتوانیم تعداد بیشتر بسته و اقلام را برای نیازمندان تهیه کنیم.

وی افزود: من و خانواده‎ام و تمام اهالی کوچه از این کار خیرخواهانه و خداپسندانه مخصوصا در این ماه و روز عزیز که ولادت امام حسن مجتبی(ع) است خوشحال هستیم که خداوند این قدرت را به ما داده تا دل همشهریان نیازمند خود را شاد کنیم.

مسئول جمع‌آوری بسته‌های حمایتی برای نیازمندان، بیان کرد: امیدورام خداوند این قدرت را به بنده و خانواده و همچنین اهالی بدهد تا بدر ادامه زندگی بتوانیم همچنان با تهیه جهیزیه و بسته های غذایی دل نیازمندان شهر و استان را شاد کنیم هر شخصی هم که می‌خواهد در این امر خیر شریک باشد می‎توند با مراجعه به کوچه شهید مهجوری در این کار خیر سهیم شود.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.