تاریخ انتشار :جمعه ۱۹ خرداد ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۳۱ ق.ظ
فاقددیدگاه

توزیع افطار ساده در میدان طالقانی قائم‎شهر+تصاویر

غروب امروز (پنج‌شنبه) جوانان انقلابی پایگاه قمر‎بنی‌هاشم ترک‌محله با فراهم کردن سفره ساده افطاری در میدان طالقانی قائم‎شهر میزبان شهروندان روزه‌دار شدند.

به گزارش قائم آنلاین، غروب امروز (پنج‌شنبه) جوانان انقلابی پایگاه قمر‎بنی‌هاشم ترک‌محله با فراهم کردن سفره ساده افطاری در میدان طالقانی قائم‎شهر میزبان شهروندان روزه‌دار شدند.

میلاد حبیبی بنافتی در گفت‎وگو با خبرنگار ما با اشاره به منویات مقام معظم رهبری، اظهار کرد: افطاری ساده یک سنت خوب، افطاری دادنهای ساده و بی‌پیرایه در مساجد و در خیابان‌هاست که بسیار کار شایسته‌ای است.

وی افزود: برای تعداد ۲۰۰۰ نفر از شهروندان روزه‎دار تدارک افطاری دیده شد و امشب بعد از اقامه اذان بین شهروندان در مرکز شهر قائم‎شهر توزیع شد.

مسئول برگزاری افطاری ساده در قائم‎شهر، بیان کرد: این برنامه حدود ۲۵ میلیون ریال هزینه برداشت و اکثر این هزینه های توسط اهالی محترم ترک‌محله و خانواده جوانان انقلابی پایگاه مقاومت قمربنی‌هاشم ترک‌محله پرداخت شد.

حبیبی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم این حرکت خیرخواهانه در قائم‎شهر بیشتر شود و بتوانیم در سال‌های آینده نیز این کار را برای شهروندان روزه‌دار قائم‎شهری انجام دهیم.

 

عکاس: محسن باقرپور

دیدگاه خود را به ما بگویید.