تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۶ خرداد ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۰۷ ب.ظ
فاقددیدگاه

دهه۹۰ همان دهه۶۰ انقلاب است…

به گزارش قائم آنلاین، ماه مبارک رمضان سال ۱۳۶۱ زمان جنگ بود جنگی نابرابر که عراق به نمایندگی ازاستکبار آن را به ایران تحمیل کرده بود عده از جوانان این کشور برای اینکه دست دشمن به سفره افطار ما نرسد و آن را با خونمان رنگین نکند رفتند و به شهادت رسیدند تا مردم این کشور در امنیت و آرامش روزه دار باشند و به عبادت خدا بپردازند.

امروز هم دشمنان ما دست بردار نیستند و به امنیت و آرامش و ناموس این کشور چشم طمع دارند اما باز هم جوانان وطن این بار از نسل سوم و چهارم انقلاب نه در داخل کشور بلکه کیلومترها دور تر از خاکمان دشمن داعشی را دور نگه داشتند تا امروز هم مثل دیروز دست دشمن به سفره افطار ما نرسد تا ما با خیال راحت در کنار خانواده روزه مان را افطار کنیم. حتی به قیمت اینکه گرد یتیمی به صورت فرزندانشان بنشیند.

این روزها تنگ غروب لحظه افطار اگر فرزندانمان دلتنگ بابایشان نیستد به خاطر این است که ۴فرزند شهید محمد بلباسی و همه فرزندان شهدای مدافع حرم جای خالی بابا را سر سفره افطار بیشتر احساس می کنند امروز فرزندان یک کشور حضور پدرانشان را سر سفره افطار مدیون شهید بلباسی ها هستد.

این روز ها که به آسمان نزدیک تریم یادمان نرود شهدای مظلوم مدافع حرم را یادمان نرود ارمغان آورندگان صلح وامنیت و آرامش امروز کشورمان را یادمان نرود و حواسمان باشد که دشمن در کمین است و می خواهد دهه ۹۰ هم که دهه شهدای باغیرت مدافع حرم است همچون دهه۶۰ مظلوم واقع شود و بی شرمانه جای شهید با جلاد، جای نماد صلح با نماد جنگ را عوض کند اما زهی خیال باطل و در آخر می‌گوییم: سلام بر شهدای با غیرت و مظلوم مدافع حرم و سلام بر مجاهدان راه زینب (س).

عبدالله گرزین مطاعی

دیدگاه خود را به ما بگویید.