تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۸:۳۱ ب.ظ
فاقددیدگاه
مسئول ستاد مردمی محمدباقر قالیباف در شهرستان قائم‎شهر

قالیباف نشان داد برای رسیدن به اهداف گفتمان انقلاب اسلامی می‌تواند از قدرت بگذرد

مسئول ستاد مردمی محمدباقر قالیباف در شهرستان قائم‎شهر، گفت: دکتر قالیباف با این ایثار و از خودگذشتی نشان داد که بعنوان یک نیروی اصولگرا و متدین بدنبال آرامش مردم و کمک به مردم مستضعف و 96درصدی هاست و برای رسیدن به پیروزی گفتمان انقلاب اسلامی از قدرت به راحتی می‌گذرد.

به گزارش قائم آنلاین، میکائیل فرجپور در مورد کناره‌گیری محمدباقر قالیباف به نفع حجت الاسلام رئیسی، اظهار کرد: اقدام دکتر قالیباف، یک اقدام انقلابی از طرف یک نیروی انقلابی و رزمنده دلاور و شایسته و نیروی مجاهد و انقلابی بوده است

وی افزود: این شایستگی قابلیت این نیروی ولایی بوده است که از عنوان گفتمان انقلاب اسلامی پشتیبانی می‌کند و ان شالله این دو عزیز انقلابی تلاش خواهند کرد تا دولتی حامی مردم مستضعف و انقلابی را تشکیل دهند.

مسئول ستاد مردمی محمدباقر قالیباف در شهرستان قائم‎شهر، بیان کرد: دکتر قالیباف و دکتر رئیسی هردو در یک جبهه حضور دارند و اهداف یکسانی دارند به همین دلیل پیروزی در رقابت انتخابات بصورت یک نفر واحد در آمدند تا گفتمان انقلاب اسلامی بتواند در این عرصه موفق شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: دکتر قالیباف با این ایثار و از خودگذشتی نشان داد که بعنوان یک نیروی اصولگرا و متدین بدنبال آرامش مردم و کمک به مردم مستضعف و ۹۶درصدی هاست و برای رسیدن به پیروزی گفتمان انقلاب اسلامی از قدرت به راحتی می‌گذرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.