تاریخ انتشار :شنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۱۴ ب.ظ
فاقددیدگاه
پاسخ همسر شهید بلباسی به کرباسچی:

رها کنید و بگذارید بحال خود بچرند

همسر اولین شهید مدافع حرم شهرستان قائم‌شهر با خواندن یک آیه در پاسخ به کرباسچی گفت: رها کنید و بگذارید بحال خود بچرند.

به گزارش قائم آنلاین، محبوبه بلباسی در رابطه با اظهارات کرباسچی و بیان توهین‌آمیز وی نسبت به شهدای مدافع حرم اظهار کرد: خطاب به او تنها یک آیه از قرآن را می‌گویم و بنا بر آیه۹۱ سوره آل‎عمران، رها کنید و بگذارید بحال خود بچرند.

وی با ابراز تاسف برای جناحی که کرباسچی عهده‌دار مسوولیت انهاست، افزود: او در حدی نیست که بخواهد در رابطه با شهدای حرم صحبت کند و حرف‌های او از نظر من بی‌ارزش است زیرا لب و دهانی که لب به سخن باز کرد در حد شهدای حرم نیست و  برخی انسانها حتی ارزش قلم زدن و نوشتن ندارند.
همسر اولین شهید مدافع حرم شهرستان قائم‌شهر با ابراز تاسف برای مسوولین مازندران اظهار کرد: برای مسوولین استانم متاسفم که از سویی یادواره شهدا می‌گیرند و از سوی از آدم‌هایی از این  دست برای تبلیغات خود دعوت می کنند.
همسر شهید بلباسی گفت: مسوولین استانی درچند روز پیش یادمان شهدای خان طومان را برگزار کردند و امروز همین‌ مسوولین از کسی دعوت می کنند که بر علیه شهدای مدافع حرم این خزعبلات را عنوان کرده است.

خانم بلباسی تصریح کرد:جایگاه شهدا در نزد خدا و مردم مشخص است و جایگاه این فرد نیز پیداست و مردم از هر جناح سیاسی که باشند و یا نباشند، همه عاشق شهدا هستند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.