تاریخ انتشار :جمعه ۲۲ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۳۹ ق.ظ
فاقددیدگاه
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری

رئیس جمهور بایدکسی باشد که از اعضایش فیش‌های نجومی در نیاید

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، گفت: انتخابات هفته آینده سرنوشت چهار سال را مشخص می‌کند و باید در انتخابات انتخاب اصلح و رئیس جمهور با درایت و تقوا را انتخاب کنبم.

به گزارش قائم آنلاین، علی معلی در خطبه‌های امروز نماز جمعه ضمن تبریک نیمه شعبان با بیان اینکه ورود انحراف و نفوذ دشمن در جامعه از تجربه‌ای تلخ را از نهضت مشروطیت را نشان می‌دهد، اظهار کرد: اشتباه مشروطیت نباید تکرار شود و در این رابطه امام فرمودند چه من باشم چه نباشم نباید اجازه دهید که انقلاب به دست نااهلان بیافتد.
وی افزود: امروزه آنانی که جان بر کف گرفتند و برای دفاع از کشور تلاش کردند در کشور مسئولیت زیادی ندارند و ظلم و ستم تا هنگام قیام و ظهور امام عصرمان باقی می‌ماند.
معلمی با بیان اینکه افرادی که در امنیت و اطلاعات و ثبات کشور تلاش می‌کنند و شناخته نیستند به نام سربازان گمنام نامگذاری شدند، تصریح کرد: مراکز تصمیم گیری باید وزیرش از دورن نظام باشد و استقلالش را حفظ کند و باید رهبری مسئول آن باشد تا به ثبات سیاست کاری و تاکتیک برسد چراکه دشمن با طی ۲۰ سال برنامه‌ریزی به بهره‌بردای می‌رسد.
امام جمعه قائم‌شهر عنوان کرد: در حال حاضر پایگاه اطلاعات میرجاوه را شبیه خون زدند و دشمن می‌خواهد شهرهای بزرگ را در آستانه انتخابات ناأمن کند اما در پی هوشیاری سربازان گمنام نقشه دشمن در نطفه خفه شد.
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری انتخابات را مربوط به مردم دانست و گفت: آنان باید در شرایط عالی و مناسب افراد کاندیدا را بررسی و خود انتخاب کنند اما این ایام به وسیله سایت‌های دولتی و و سفرهای بودجه دولتی به همه استان‌ها در پی بمبارن تبلیغاتی هستند.
معلمی با اشاره به برخی آمارهای دولتی و نادرستی آن، یادآور شد: وزارت دادگستری اعلام کرد دولت بیش از۶۲۷ هزار شغل ایجاد کرد در حالی که دستگاه‌های نظارتی وزیر دادگستری باید به پرونده‌ها توجه کند و مشاهده شود این آمار درست است یا بانک مرکزی اعلام کرد بانک‌ها در دولت یازدهم به آرامش رسیدند آیا این آزامش با بیکاری ایجاد شد و وزیز نیرو نیز گفت در دولت یازدهم به روستاها آبرسانی کردیم در هفته گذشته یکی از خبرنگاران از مسؤولان آمریکا پرسید تحریم‌های ایران را بر نمی‌دارید؟ آنان نیز گفتند تحریم علیه ایران را برنمی‌داریم و نیز از یکی از مسؤولان ایران نیز سوال شد برجام چه تأثیری بر کشور داشت وی نیز گفت هیچ اما در حال حاضر دولتمردان می‌گویند یکی از پیچیده‌ترین پرونده‌های دنیا و حمایت مردم و رهبری حل شد آیا مشلات برجام حل شد؟ در حالی که گرفتاری ملت افزایش یافت.
وی با اشاره به اینکه ۴۰ نفر از کارگران معدن گلستان جان خود را از دست دادند و این نشان از ناکارامدی وزیر صنعت و معدن و تجارت است، تأکید کرد: اگر این وزیر فردی جوان بود این اتفاق نمی‌افتاد و رئیس جمهور هم این همه کارگر هنگامی را که برای مطالبات خود به آنان مراجعه می‌کرند جواب نمی‌داند و حال در این شرایط به سراغ آنان رفت و این هنگام دیر بود و درحالی که این بخش‌ها را دولت نیز باید با نظارت کند.
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه انتخابات هفته آینده سرنوشت چهار سال را مشخص می‌کند، گفت: باید در انتخابات انتخاب اصلح باشد و رئیس جمهور باید این درایت و تقوا را داشته باشد و افرادی را انتخاب کند که به ملت و کشور و نظام  در دور خود خدمت کنند تا از اعضایش فیش‌های نجومی در نیاید.
این نماینده عنوان کرد: در هفته گذشته دیوان محاسبات اعلام کرد که باید افرادی که حقوق نجومی گرفتن  ۲۲ میلیارد تومان را برگرداندیم و سقف را ۲۱ میلیون قرار دادند. امام فرمودند جنگ را حضور ملت از ایران دور کرد اما آنان گفتند که مردم رئیس جمهوری را انتخاب کردند که وی خطر جنگ را از ایران دور کرد و آقا نیز دوباره آمد توضیح داد که اینطور نبود. دولت‌ها تأثیر ندارند و دشمن به رئیس جمهور کاری ندارد می‌خواهد ایران را ضربه بزند.
وی تصریح کرد: در حالی که رهبری در جمع فرهنگیان گفت سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش اجرا نشد اما آنان به دنبال اجرای طرح آموزش جنسی در دوره ابتدایی برای دانش آموزان هستند و این سند را وزارت امورخارجی برای اجرا امضا زد اما رهبری در ایران دیگر اجازه اجرا نداد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.