تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۲۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

رسایی:معيشت مردم با خالی کردن جايگاه مربوط به ارزش‌ها پر نمی‌شود

نماینده سابق مجلس در پاسخ به سخنان سخیف کرباسچی در مورد شهدای مدافع حرم گفت: بهانه ظاهری اين حرف توجه به موضوعات اقتصادی است اما هرگز معيشت مردم با خالی کردن جايگاهی که مربوط به ارزش‌ها است پر نمی‌شود.

به گزارش قائم آنلاین حمید رسایی در حاشیه سخنرانی ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در بابل در گفت‌وگو با بلاغ اظهار کرد: متاسفانه روحیه حاکم بر جریان سیاسی در کشور ما روحیه ذلت‌پذیری و خسته شدن از مبارزه است.

وی با اشاره به سخنان سخیف کرباسچی، افزود: بهانه ظاهری این حرف توجه به موضوعات اقتصادی است اما هرگز معیشت مردم با خالی کردن جایگاهی که مربوط به ارزش‌ها است پر نمی‌شود.

این نماینده سابق مجلس ادامه داد: اتفاقا اگر ما از ارزش‌ها و آرمان‌هایمان محافظت کنیم می‌توانیم مشکل معیشتی‌مان را برطرف کنیم.

رسایی تصریح کرد: این آقایان دچار تغییر فکر و نگاه شده‌اند که برمی‌گردد بر سیستم حاکم بر آنها، اشرافیت و اشرافی‌گری آنها را از مبارزه خسته کرده است، توقع مبارزه از آنها و دفاع از مبارزین توقع بی‌جایی است.

وی با اشاره به آیه “ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم”، خاطرنشان کرد: خداوند وضعیت هیچ قومی را عوض نمی‌کند مگر آنکه خود آن قوم بخواهند، مردم باید بین ادامه این وضعیت و یا تغییر آن یکی را انتخاب کنند.

این فعال سیاسی در پایان گفت: اگر مردم از این وضعیت راضی هستند، ما تن به قانون می‌دهیم و اگر ناراضی هستند باید وضعیت را تغییر دهند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.