تاریخ انتشار :یکشنبه ۳ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۲۱ ب.ظ
فاقددیدگاه
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با اعضای جمنا مازندران:

نیروهای مومن و انقلابی، زیر علم امامت و ولایت قرار گرفتند

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با اعضای جمنا مازندران و شهرستان قائم‌شهر گفت: نیروهای مومن و انقلابی به کمک مقام معظم رهبری آمدند و زیر علم امامت و ولایت قرار گرفتند و باید برای رسیدن به اهداف تعالی انقلاب تلاش کنند.

به گزارش قائم آنلاین، آیت الله علی معلمی در دیدار با اعضای جبهه انقلاب اسلامی مازندران و شهرستان قائم‌شهر، اظهار کرد: انسان زنده، مکلف است تا به اهداف تعالی انسانی برسد و تا زنده است برای رسیدن به اهدافش باید تلاش کند.

وی افزود: انقلاب بزرگ اسلامی ایران شرایط استثنایی را برای جامعه بوجود اورده است که افراد جامعه می‌توانند با عزم و اراده خود به اهدافشان برسند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به جریان واقفیه، بیان کرد: در زمان امام موسی کاظم(ع) ۵ نفر از مومنین یک مذهبی را تشکیل دادند به نام جریان واقفیه و تا مظلومیت اهل بیت را به دیگران نشان دهند.

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه تشکر میکنم از شما نیروهای انقلابی که این مجموعه را راه‌اندازی کردید، تصریح کرد: نیروهای مومن و انقلابی به کمک مقام معظم رهبری آمدند و زیر علم امامت و ولایت قرار گرفتند و باید برای رسیدن به اهداف تعالی انقلاب تلاش کنند.

این مسئول ادامه داد: مومنین صاحب انگیزه در جمع شما حضور دارند و باید نیروهای انقلابی و ولایی دیگری را نیز به جمع خود اضافه کنند و در زیر علم ولایت به رهبری کمک کنند.

معلمی به انتخابات ریاست جمهوری نیز اشاره کرد و گفت: اینکه جبهه انقلاب اسلامی توانست دو نفر را بعنوان نامزد انتخاباتی معرفی کند کار خوبی انجام شده و یک نفر عاقل باید بتواند همه‌ی افراد مومن صاحب انگیزه را دور هم جمع کند و یک دولت انقلابی را تشکیل دهد.

وی بیان کرد: ۴ سال گذشته و در انتخابات ۹۶ محسن رضایی به دیدار بنده آمد و باهم گفت‌وگو کردیم و در آن سال نیز به ایشان گفتم اگر به یک نفر واحد نرسید شکست خواهید خورد و ۵ نفر در مقابل یک نفر به معنای شکست است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، خاطرنشان کرد: در انتخابات ۵۰درصد آرا خاکستری است و مردم در زمان انتخابات و طی شور انتخاباتی انتخاب خود را انجام می‌دهند و باید به این موضوع دقت شود و کاندیدها و افراد صاحب نظر اکنون برای معرفی تفکر انقلابی جمنا و یک فرد واحد تلاش کنند ا در انتخابات بتوانند به موفقیت برسند.

این مسئول در پایان با اشاره به اینکه فعالین سیاسی که در جامعه حضور دارند باید اکنون برای تبلیغ فرد واحد کار کنند، تصریح کرد: رقیب انتخاباتی بسیار قوی تر از دوره قبل است و اکنون باید مومنین و فعالین سیاسی انقلابی تلاش خود را انجام دهند و به یک نفر واحد برسند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.