تاریخ انتشار :جمعه ۱۰ مهر ۹۴.::. ساعت : ۸:۱۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

نماینده مجلس: مسائل فوتبال را نمی توان با لبخند کفاشیان حل کرد

به گزارش قائم آنلاین،غلامرضا اسداللهی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: باید از تیم امید که بازیکنان آینده تیم ملی بزرگسالان را تشکیل می دهند حمایت ویژه ای کرد و وزارت ورزش و جوانان باید از فدراسیون فوتبال بخواهد امکانات لازم را در اختیار این تیم قرار دهند.
وی اظهار کرد: تیم امید اکنون عازم قطر شده ولی از همین حالا باید به فکر بازی های انتخابی المپیک ۲۰۱۸ روسیه باشیم و نباید برخی از حواشی موجود در فوتبال کشور تداخلی برای برنامه ها و موفقیت تیم های ما در پی داشته باشد.
نماینده مردم شهرستانهای تایباد، تربت جام و باخرز در مجلس شورای اسلامی گفت: بی برنامگی و نابسامانی در حوزه ورزش کشور وجود دارد و آنچه تاکنون ورزش کشور را در رشته های مختلف جلو برده، توان و انگیزه ورزشکاران بوده است.
وی افزود: قبل از هر اقدام باید دولت و مجلس به همه مسائل وزارت ورزش و جوانان سر و سامان دهند و در این باره دانشگاهها و مراکز علمی به تنهایی نمی توانند موفق باشند زیرا تجربه و علم باید در کنار هم باشند.
وی به حضور برخی بازیکنان تیم امید در تیم ملی بزرگسالان اشاره کرد و گفت: در این باره تعامل خوبی بین دو تیم امید و بزرگسالان باید صورت گیرد.
تیم فوتبال امید کشور در حالی برای اولین بار عازم رقابت های قهرمانی زیر ۲۳ سال غرب آسیا در قطر شده که هدف از آن کسب عنوان قهرمانی و اردوی جدی پیش از رقابت های انتخابی المپیک ۲۰۱۸ بیان شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.