تاریخ انتشار :جمعه ۱۰ مهر ۹۴.::. ساعت : ۹:۱۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

افشار، رضوی و بهرامی بازیگران اولین فیلم حمید رضا قربانی

به گزارش قائم آنلاین،

افشار، رضوی و بهرامی بازیگران اولین فیلم حمید رضا قربانیحمیدرضا قربانی که پیش از این ساخت فیلم تلویزیونی «سه ماهی» را به تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی برعهده داشته است، این روز‌ها در دومین همکاری مشترک خود با رضوی مراحل پیش تولید فیلم جدیدش را پشت سر می‌گذراند.

تاکنون حضور سه بازیگر زن این فیلم قطعی شده است. البته پیش از این در اخباری که توسط برخی رسانه‌ها منتشر شده به حضور علی مصفا اشاره شده است. اما تیم تولید این فیلم در حال مذاکره با مصفا هستند و هنوز قراردادی با این بازیگر بسته نشده است.

علی مصفا در حال حاضر مشغول خواندن فیلمنامه است و بعد از سفری که در پیش دارد، درباره حضورش در این پروژه تصمیم‌گیری خواهد کرد.

عوامل تولید این فیلم عبارتند از: کارگردان: حمیدرضا قربانی، نویسنده: آزیتا ایرایی براساس طرحی از حمیدرضا قربانی، مدیر فیلمبرداری: هومن بهمنش، طراح گریم: مهرداد می‌رکیانی، طراح صحنه و لباس: شیدا رشیدیان، مدیرتولید: محمد یمینی، دستیار اول کارگردان: پوپک مظفری، برنامه ریز: یاسر قارونی، دستیار اول فیلمبردار: همایون قربانی، دستیار طراح صحنه و لباس: جواد فاضلی، مدیرتدارکات: مهرداد زحمتکش، مشاور رسانه‌ای: بیتا موسوی.

این فیلم محصول موسسه سینمایی سیمای مهر به تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی ساخته خواهد شد.

حمیدرضا قربانی که پیش از این به عنوان تدوینگر و دستیار کارگردان در سینما فعالیت داشته است، در دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ویدئویی یاس و جشنواره بین‌المللی فیلم شهر جوایز متعددی را برای فیلم «سه ماهی» دریافت کرده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.