تاریخ انتشار :پنج شنبه ۹ مهر ۹۴.::. ساعت : ۴:۲۸ ب.ظ
فاقددیدگاه

خوشحالی رونالدو از رکوردشکنی برای رئال

به گزارش قائم آنلاین،به نقل از آس، کریستیانو رونالدو با دو گلی که برابر مالمو به ثمر رساند ضمن تثبیت خود در صدر جدول گلزنان لیگ قهرمانان اروپا به رکورد ۵۰۱ گل در طول بازی حرفه ای رسید و با رکورد گلزنی رائول در رئال برابری کرد.

رونالدو پس از پایان این دیدار گفت: خوشحالم برابر تیمی دفاعی به پیروزی رسیدیم. بازیکنان حریف همیشه روی خط دروازه بودند و این کار ما را سخت کرده بود. حالا ۶ امتیاز داریم و در صدر جدول هستیم. این سخت است که برابر تیمی بازی کنید که نمی خواهد ریسک کند و فشرده بازی می کند. می توانستیم حتی گل های بیشتری هم بزنیم ولی مهم این بود که با برد از سوئد خارج شویم و حالا هم پیروز شدیم و هم در صدر جدول گروه خود هستیم.

او درباره رسیدن به ۵۰۱ گل ادامه داد: من خیلی خوشحالم و می خواهم از تمام هم تیمی هایم برای رسیدن به این آمار و این که به من کمک کردند تا در لباس بزرگترین تیم جهان رکوردشکنی کنم، تشکر کنم. رسیدن به این رکورد مایه خوشحالی است.

او در پایان گفت: باید به فکر بازی با پاریسن ژرمن در بازی سوم خودمان باشیم البته قبل از آن داربی مادرید را در پیش داریم که برای آن کاملا اماده هستیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.