تاریخ انتشار :پنج شنبه ۹ مهر ۹۴.::. ساعت : ۴:۳۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

تجربه تلخ بازیکن تیم ملی از غذاهای چینی

به گزارش قائم آنلاین،مرتضی پورعلی گنجی از شرایط سختی که در چین داشته صحبت می‌کند.

مرتضی پورعلی گنجی بازیکن تیم ملی ایران که در لیگ چین بازی می کند درباره سختی‌هایی که در این کشور پشت سر گذاشته صحبت می‌کند. او به عادت‌های غذایی چینی ها و مشکلات ایرانی‌ها برای تامین غذای مورد علاقه خود اشاره می‌کند و می‌گوید: «دروغ نگویم دو سه ماه اول تن ماهی و قرمه سبزی و برنج و قیمه می خوردم. همه را از ایران با خودم برده بودم. یک مدت که گذشت دیدم اینطوری نمی شود. تمام انرژی ام را از دست دادم و دیگر انرژی نداشتم.

هر روز تن ها را گرم می کردم و می خوردم. ۴ ماه که گذشت متوجه شدم دیگر بدنم نمی کشد چون تیم سه روز سه روز بازی می کرد. از شانس بدم یک سری اتفاقات هم افتاد. کتفم در رفت، پشت سرم پاره شد و بخیه خورد. زانویم ضربه دید و بدتر از همه زیر شکمم آسیب دید. خیلی درد می کشیدم. خدا را شکر الان بهتر شده ام ولی آن روزها واقعا درد داشتم.»

او ادامه می‌دهد: «غذایی نداشتم و مجبور بودم تن بخورم و هر سه روز در میان هم بازی کنم. در بازی های حذفی آری هان به فوروارد اصلی تیم بازی نمی داد ولی از شانس بد من را در ترکیب می گذاشت که باعث شد فشار رویم بیشتر شود. چند بازیکن دیگر هم استراحت کردند ولی من نه. با این غذاها و شک درد و آسیب دیدگی ها دیگر نمی توانستم.

به خاطر همین ناگهان سه بازی بیرون ماندم و نتوانستم برای تیانجین بازی کنم. بعد از چند وقت به خودم گفتم بلند شو و برو بیرون. در آن مدت مدام در خانه بودم و اصلا بیرون نمی رفتم. زندگی برایم خیلی بد شده بود و به قول معروف از زندگی ام لذت نمی برم. پس از آن از خانه بیرون رفتم و شهر را گشتم. البته رستوران ایرانی پیدا نکردم ولی متوجه شدم شهر رستوران هندی، ایتالیایی، عربی و… دارد. الان هم کم و بیش با دوستانم بیرون می روم و غذا را در همین رستوران ها می خورم.»

دیدگاه خود را به ما بگویید.